Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

از حالت Spirits برای Super Smash Bros. Ultimate رونمایی شد

0

نینتندو از حالت Spirits برای Super Smash Bros. Ultimate به‌علاوه چندین مورد دیگر رونمایی کرد. با گیم‌نیوز همراه باشید.

در جریان نینتندو دایرکت برای این بازی، موارد متنوعی از کاراکتر‌ها، بسته‌های الحاقی و… رونمایی شدند، اما مهم‌ترین خبر معرفی حالت Spirits برای Super Smash Bros. Ultimate بود. این بخش چالش‌های ویژه‌ای را ارائه می‌کند که برای اتمام آنها باید کاراکتر خود را به روح (Spirit) تجهیز کنید.

در حالت Spirits برای Super Smash Bros. Ultimate، هر مبارز می‌تواند یک روح اصلی را همراه داشته باشد که به بهبود توانایی‌های وی کمک می‌کند. روح‌های اصلی می‌توانند جا برای روح‌های کمکی باز کنند که مهارت‌های اضافی را به همراه خواهند داشت. گاهی بر اتمام یک چالش باید از روحی با قابلیت ویژه مجهز کنید که برای کقابله با تهدیدات آن چالش و نوع خاص دشمنان مناسب باشد. می‌تواند هسته‌ها (Cores) را با هم ترکیب کنید تا روح‌های جدید احضار کرده، آنها را در باشگاه تمرین دهید یا جهت انجام کوئست‌ها برای یافتن گنج بفرستید.

۴ کلاس مختلف برای روح‌ها در نظر گرفته شده: Novice، Advanced، Aces و Legend. این روح‌ها همچنین ۳ نوع مختلف توانایی با الگویی مشابه سنگ‌کاغذ‌قیچی دارند. Attack در برابر Grab جواب می‌دهد، Grab در برابر Shield و Shield در برابر Attack.

نینتندو چندین نمونه از مبارزات در این بخش را به نمایش در آورده از جمله یک چالش Guts Man با یک رقیب بزرگ و خواهران Able که به یک دریل مجهز هستند. توجه داشته باشید که مبارزات نامتوازن با رقیبات ضعیف‌تر جوایز کمتری به همراه دارد، پس بهتر است با رقیبان هم‌سطح خود بازی کنید.

Super Smash Bros. Ultimate قرار است بزرگ‌ترین گستره شخصیت‌های قابل انتخاب در تاریخ این مجموعه را داشته باشد. تاریخ انتشار این بازی ۷ دسامبر است.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.