Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

راک‌استار وجود باگ در کمپ Red Dead Redemption 2 را تأیید کرد

0

مدتی است که یک باگ در کمپ Red Dead Redemption 2 توسط بازیکنان کشف شده و حال راک‌استار وجود این باگ را تأیید کرده است. با گیم‌نیوز همراه باشید.

یک هفته از گزارش باگ در کمپ Red Dead Redemption 2 و ناپدید شدن چند کاراکتر مشخص در آنها توسط بازیکنان می‌گذرد و حال راک‌استار رسماً به این موضوع واکنش نشان داده است.

باگ در کمپ Red Dead Redemption 2 باعث می‌شود کاراکتر سدی ادلر و همچنین خانواده جان مارستون (جک، ابیگل و خود جان) پس از تمام کردن مرحله Polite Society, Valentine Style در چپتر دو بازی، دیگر در کمپ ظاهر نشوند.

بسیاری از بازیکنان ابتدا تصور می‌کردند که مأموریت‌های فرعی این کاراکترها را از دست داده‌اند، تا این که راک‌استار رسماً از وجود باگ در کمپ Red Dead Redemption 2 خبر داد که در واقع سبب می‌شود تعامل این کاراکتر‌ها با هم در کمپ نامرئی شود. هنگامی که مأموریتی برای آنها در دسترس باشد، دوباره می‌توان آنها را دید.

عامل به وجودآورنده این باگ نیز توسط بازیکنان کشف شده است؛ شروع دوباره از هر چک‌پوینت در مرحله Polite Society, Valentine Style باعث می‌شود این افراد غیب شوند. در صورتی که هر کدام از چک‌پوینت‌ها را از دست داده‌اید یا بازی را از یک سیو قدیمی‌تر آغاز کرده‌اید، تنها راه حل مشکل در حال حاضر رها کردن مأموریت و شروع دوباره است. راک‌استار اعلام کرده که در آینده نزدیک، یک پچ برای برطرف کردن این باگ منتشر خواهد کرد.

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.