Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

نینتندو برای پروژه‌ی بعدی Legend of Zelda نیرو استخدام می‌کند

0

ظاهراً نینتندو درحال ساخت پروژه‌ی بعدی Legend of Zelda را آغاز کرده است. شعبه‌ی ژاپن نینتندو دو آگهی استخدام در سایت رسمی‌اش منتشر کرده، که هردوی آن‌ها درمورد هم‌کاری با تیم Legend of Zelda در کیوتو است.

کاربران فروم ResetEra متوجه شده‌اند که یکی از این آگهی‌ها، برای استخدام یک طراح 3DCG است که وظیفه‌ی توپوگرافی برای استفاده در دانجن‌ها را به او سپرده می‌شود. شغل بعدی برای یک طراح مرحله درنظر گرفته است. این طراح عهده‌دار طراحی محتوای کلی بازی مثل دشمنان، طراحی دنیای بازی و نقشه‌ی دانجن‌های بازی است.

هیچ‌کدام از این آگهی‌ها به جزییات بیشتری از این پروژه اشاره نمی‌کنند، اما به‌نظر می‌رسد برای بازی بعدی این سری باشند و خبری از دی‌ال‌سی یا گسترش‌دهنده‌ی جدید نیست.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild ماه مارس دو ساله می‌شود، پس دیدن یک بازی جدید در این سری، خیلی هم دور از انتظار نیست. باید منتظر اخبار بیشتر در این باره باشیم.

 

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

7 − چهار =