Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

جزئیات پری‌لود Battlefield 5 برای پی‌سی و کنسول‌ها اعلام شد

0

الکترونیک آرتز از جزئیات پری‌لود Battlefield 5 برای پلتفرم‌های مختلف پرده برداشت. با گیم‌نیوز در ادامه این خبر همراه باشید.

بسته به آن که از چه پلتفرمی استفاده می‌کنید و حاضرید چقدر برای این بازی هزینه کنید، امکان تجربه Battlefield 5 در انتهای این هفته وجود دارد. Battlefield 5 چندین تاریخ انتشار برای نسخه‌های مختلف بازی و همچنین پلتفرم مقصد دارد. خوشبختانه، الکترونیک آرتس جزئیات پری‌لود Battlefield 5 را برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پی‌سی و همچنین نسخه‌های مختلف بازی را مشخص کرده است.

پی‌سی سرراست‌ترین پلتفرم در این مورد است چرا که تاریخ پری‌لود برای همه نسخه‌های مختلف آن یکسان است. پری‌لود Battlefield 5 با حجم 44 گیگابایت هم‌اکنون روی پی‌سی در دسترس است. دایس چندی پیش مشخصات سیستم لازم برای حداقل و حداکثر کیفیت اجرای بازی را نیز مشخص کرد که می‌توانید آن را در اینجا ببینید.

پری‌لود پی‌سی

  • هم‌اکنون با حجم 44 گیگابایت در دسترس

پری‌لود پلی‌استیشن 4

آمریکای شمالی:

  • نسخه دلوکس: هم‌اکنون در دسترس
  • نسخه استاندارد: دوشنبه، ۱۲ نوامبر

اروپا:

  • نسخه دلوکس: سه‌شنبه، ۱۳ نوامبر
  • نسخه استاندارد: یکشنبه، ۱۸ نوامبر

پری‌لود ایکس‌باکس وان

  • هم‌اکنون در دسترس

Battlefield 5 در ۲۰ نوامبر برای ‌پی‌سی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. نسخه دلوکس در ۱۵ نوامبر و نسخه آزمایشی Origin/EA Access از ۹ نوامبر آغاز می‌شود.

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

نه − دو =