Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بسته الحاقی Turf Wars برای بازی اسپایدرمن هفته آینده منتشر می‌شود

بسته الحاقی Turf Wars برای بازی اسپایدرمن هفته آینده منتشر می‌شود که شخصیت منفی و لباس‌های جدیدی به بازی اضافه می‌کند. با گیم‌نیوز همراه باشید.

بسته الحاقی Turf Wars برای بازی اسپایدرمن دومین محتوای اضافی در نظر گرفته شده برای بازی است که در قالب دومین قسمت The City That Never Sleeps عرضه می‌شود. این دی‌ال‌سی جدید قرار است کاراکتر Hammerhead را که یکی از شخصیت‌های شرور دنیای کمیک و از دشمنان قدرتمند مرد عنکبوتی است را به بازی اضافه کند.

Hammerhead جمجمه‌ای از فولاد داشته و سرکرده یک خانواده تبهکاری سازمان‌یافته است. وی در کمیک ظاهری همچون گنگستر‌های کلاسیک دارد اما در بازی قرار است نسخه‌ای مدرن‌تر از وی را شاهد باشیم. در Turf Wars، همرهد علیه دون‌های ماگیا اعلام جنگ کرده و خشونت را به خیابان‌ها می‌کشاند. مرد عنکبوتی بدین ترتیب با یاری یوری واتانابه سعی در متوقف کردن وی دارد.

همچون بسته الحاقی قبلی، Turf Wars نیز مأموریت‌های داستانی، پایگاه‌ها، جنایت‌ها، چالش‌ها و تروفی‌های جدید به بازی می‌افزاید. علاوه بر این، سه لباس جدید برای اسپایدرمن نیز در این بسته گنجانده شده که در ادامه مشاهده می‌کنید.

Turf Wars هفته آینده در ۲۹ آبان منتشر خواهد شد. بسته الحاقی بعدی به نام Silver Lining نیز در ماه دسامبر منتشر می‌شود. مجموعه The City That Never Sleeps با ۲۴.۹۹ دلار یا ۹.۹۹ دلار برای هر قسمت قابل خریداری است.

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.