Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

اپیک گیمز ۲۰۰۰۰ V-Buck به بازیکنان اشتباه بن شده فورتنایت پرداخت کرد

0

بازیکنان اشتباه بن شده فورتنایت علاوه بر برگشت حساب‌هایشان در بازی، ۲۰۰۰۰ V-Buck از اپیک گیمز به سبب جبران اشتباه این شرکت دریافت کردند.

اپیک گیمز تلاش زیادی برای در امان نگه داشتن بازی بتل رویال محبوب خود از دست متقلبان و و افرادی که قوانین را زیر پا می‌گذارند دارد. اما در چند مورد، برخی از بازیکنانی که هیج اشتباهی مرتکب نشده بودند نامنصفانه شاهد بن شدن حساب‌های خود توسط این شرکت شدند. خوشبختانه اپیک گیمز پس از مدتی به این اشتباه خود پی برده و بازیکنان اشتباه بن شده فورتنایت را به بازی برگردانده است؛ به‌علاوه پرداخت مبلغی به‌عنوان جبران خسارات!

هنوز مشخص نیست که اپیک گیمز خود به این موضوع پی برده یا از منابع دیگر متوجه شده که بازیکنان را اشتباه بن کرده است. ۲۰۰۰۰ وی‌-باک معادل ۲۰ دلار است که البته وجه قابل‌توجهی نیست، اما قطعاً برای جبران اشتباه و عذرخواهی از بازیکنان اشتباه بن شده فورتنایت کافی است.

یکی از پربازدید‌ترین ساب‌ردیت‌های بازی مربوط به یکی از همین بازیکنان و ابراز خشنودی‌اش از بازگشت حساب و پرداخت وی‌-باک‌های رایگان توسط اپیک گیمز است. در پیامی که اپیک برای این بازیکنان فرستاده آمده:

ما به اشتباه حساب شما را مسدود کردیم. از این بابت متأسفیم و برای جبران این خطا به حساب شما وی‌-باک اضافه کرده‌ایم.

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.