Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

نت فلیکس تمام سریال‌ ها و فیلم‌ های Neon Genesis Evangelion را در سال ۲۰۱۹ پخش می‌کند

0

نت‌فلیکس اعلام کرد که سریال‌ ها و فیلم‌ های Neon Genesis Evangelion را به سرویس پخش خود اضافه می‌کند. نت فلیکس با سریال‌هایی همچون House of Cards و Stranger Things توانست جای پای خود را به عنوان سازنده سریال و فیلم‌ محکم کند. سریال‌های انیمیشن موفقی چون Bojack Horseman به نت فلیکس اجازه داده در زمینه انیمیشن‌های غربی هم خودی نشان بدهد. فیلم‌هایی همچون Bright و Gerald’s Game توجه همه را به قابلیت‌های نت فلیکس برای ساختن فیلم سینمایی جلب کند. به تازگی نت فلیکس در تلاش است بتواند در زمینه انیمه هم قدرت قدری بشود.

نت فلیکس در حال حاضر انیمه‌های شناخته شده‌ای مانند Attack on Titan، Death Noteو Fullmetal Alchemist را پخش می‌کند. نت فلیکس حتی فراتر رفته و انیمه‌های خاص خودش را تولید کرده که همگی در سطح کیفی بالایی هستند مانند Devilman Crybaby، Castlevania و Ingress. همچنین انیمه‌هایی جدیدی بر پایه نام‌هایی آشنایی مثل  Pacific Rim و Devil May Cry در دست تولید است. نت فلیکس همچنین می‌خواهد از سریال موفقش Altered Carbon نسخه‌ای انیمه‌ای بسازد.

و الان نت فلیکس اعلام کرده که تمام قسمت‌ها سریال Neon Genesis Evangelion و فیلم‌هایش را در بهار ۲۰۱۹ پخش خواهد کرد. این خبر در رویداد Tokyo’s Anime Lineup Presentation داده شد. اگر کسی اخیرا به دنبال دیدن این انیمه بود پیدا کردن کپی ویدیویی درستی از آن سخت بود و جایی هم آن را پخش نمی‌کرد. حال نت فلیکس با گرفتن حق پخش این انیمه در سراسر دنیا توانست گامی بزرگ در صحنه انیمه بردارد.

البته هنوز نت فلیکس دقیقا اعلام نکرده که کی این سریال و فیلم‌هایش را پخش می‌کند ولی تضمین داده شده که در نیمه اول بهار این اتفاق حتما خواهد افتاد. با این کار نت فلیکس حجم انبوه انیمه‌ها و طرفداران خود را بیش از پیش افزایش داد.

همچنین خبر رسیده که نت فلیکس سریال Ultraman را که خود ساخته در اول آوریل ۲۰۱۹ پخش خواهد کرد. نت فلیکس برنامه دارد دیگر انیمه‌های ساخت خود را در سال آینده پخش کند، انیمه‌هایی مانند 7 Seeds، Rilakkuma and Kaoru و Saint Seiya: Knights of the Zodiac.

با گیم‌نیوز همراه باشید تا اخبار بیشتری درباره انیمه‌های در حال ساخت یا پخش نت‌فلیکس بخوانید.

منبع Screenrant
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.