Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

فیلم «مری پاپینز بر می‌گردد» با انیمیشن دستی به فیلم قبل ادای دین می‌کند

0

راب مارشال، کارگردان «مری پاپینز بر می‌گردد» فیلم اول مری پاپینز ساخته سال ۱۹۶۴ را دوست دارد و به این دلیل برای ادای دین به آن انیمیشنی مانند آن فیلم با حضور بازیگران واقعی در فیلم «مری پاپینز بر می‌گردد» گذاشته است.

مارشال که صحنه فوق العاده رقص دیک ون دایک با پنگوئن‌ها را یادش است گفته که این‌گونه انیمیشن‌ها جزو خون فیلم‌های «مری پاپینز» است. او اضافه کرد:« چیزی که من واقعا به دنبالش هستم انیمیشن دوبعدی است که با دست کشیده شود. چیزی که حسش می‌کنید. بی‌نقص نیست ولی می‌دانید که در خلق آن ذوق و ظرافت به کار رفته است.»

بیشتر انیمیشن‌های غربی امروزه با رایانه ساخته می‌شوند و به این دلیل مارشال و گروهش مجبور شدند به دنبال کسانی بگردند که هنوز به سبک قدیمی کار می‌کنند.

او از انیماتور کهنه‌کار دیزنی جیمز باکستر کمک گرفت و انیمیشن شخصیت‌های کارتونی در فیلم «مری پاپینز باز می‌گردد» را ساخت. باکستر انیمیشن فیلم‌هایی چون »چه کسی برای راجر رابیت پاپوش درست کرد»، «دیو دلبر» و «شیر شاه» را ساخته است. او می‌گوید:«من عاشق کارم هستم. این هدف من است. از اول هم به دنبال ساخت انیمیشن بودم.»

باکستر برای ساخت انیمیشن فیلم «مری پاپینز بر می‌گردد» با جیمز وودز، یک طراح کاراکتر ۲۷ ساله همراه شده است. کسی که گفته باکستر از زمان دانشجوییش قهرمان او بوده است. وودز چندین کاراکتر جدید برای «مری پاپینز باز می‌گردد» طراحی کرده است. او می‌گوید اولین چیزی که بقیه از من می‌پرسند این است که «آیا پنگوئن‌ها دوباره به فیلم باز می‌گردند؟»

میراندا، یکی از بازیگران این فیلم گفته است که در هنگام فیلمبرداری صحنه‌های مربوط به انیمیشن، یکی از انیماتورها به وسط صحنه می‌آمد و مثلا می‌گفت:« من فکر می‌کنم این پنگوئنی که الان بلند کردید و به آنجا بردید قرار است سنگین‌تر از چیزی باشد که شما الان نشان دادید.» برای بازی با ستاره‌های نامرئی این گونه صحنه‌‌ها، بازیگران باید همه جور مهارتی داشته باشند از جمله تصور آناتومی حیوانات.

بلانت بازیگر نقش مری پاپینز که سکانس نهایی این بخش انیمیشن را دیده است، گفت:« وقتی نتیجه کار را می‌بینید بهت زده می‌شوید.»

مری پاپینز در ۱۹ دسامبر به سینماها می‌آید. با گیم‌نیوز همراه باشید تا اخبار بیشتری درباره این داستان کلاسیک استودیو دیزنی و کارهای دیگرشان بخوانید.

منبع ABCNews
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.