Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تریلر جدید فیلم کاپیتان مارول و نمایش ریشه‌های این شخصیت

تریلر جدید فیلم کاپیتان مارول چندی پیش در جریان برنامه Monday Night Football در شبکه ESPN به نمایش در آمد. با گیم‌نیوز در ادامه همراه باشید.

تریلر جدید فیلم کاپیتان مارول پرجزئیات‌ترین تصویری که تاکنون از بری لارسن در نقش کاپیتان مارول دیده‌شده را نشان می‌دهد. علاوه‌بر این نقاط بیشتری از داستان فیلم و همچنین ریشه تاریخی جدید شخصیت کاپیتان مارول که با کمیک‌ها متفاوت است در این تریلر به چشم می‌خورد.

در این تریلر نگاه بهتری به بن مندلسون در نقش تالوس، جود لاو در نقش یکی از فرماندهان نژاد Kree و همچنین نسخه جوان‌تر ساموئل ال.جکسون در نقش نیک فیوری می‌اندازیم. همچنین برای اولین بار انِت بنینگ را در فیلم می‌بینیم که نقش یکی از مردم Kree را برعهده دارد. تریلر جدید فیلم کاپیتان مارول بسیاری از موارد را تشریح و تفسیر می‌کند، از جمله رابطه میان نژاد‌های Kree و Skrull و همچنین اتفاقاتی که در تریلر پیشین شاهد آن بودیم. این تریلر نسبتاً مفصل را می‌توانید در بالای صفحه تماشا کنید.

فیلم کاپیتان مارول در ماه مارس ۲۰۱۹ روی پرده سینما خواهد رفت. علاوه بر بری لارسن، جود لاو، بن مندلسون، انت بنینگ و ساموئل جکسون، بازیگرانی چون لی پِیس در نقش رونان، و گما چان در نقش مین-روا نیز در فیلم حضور دارند. آنا بُدن و رایان فلِک کارگردانی این فیلم را برعهده داشته‌اند.

منبع Gamepsot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.