Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

حل مشکلات نسخه‌ی پی‌سی بازی PES 2019 + راهنمایی و مشاوره

0

این بار اگرچه شکسته شدن قفل نسخه‌ی پی‌سی بازی PES 2019 نزدیک به سه ماه زمان برد، کاربران پی‌سی حالا می‌توانند بازی را با مشکلات کمتر و با استفاده از افزونه‌هایی که لایسنس‌های تیم‌ها و لیگ‌های معتبری که در بازی PES 2019 وجود ندارند بازی کنند. در ادامه‌ی این مطلب، مشکلات نسخه‌ی پی‌سی بازی PES 2019 و راهنمایی و مشاوره پیرامون کرک بازی و نسخه‌های مختلفی که از آن در دسترس قرار گرفته است را مطرح می‌کنیم. این بازی را گروه CPY کرک کرده و نسخه‌ی کورپک آن را می‌توانید از سایت‌های مختلف دانلود و نصب کنید. در ادامه با گیم‌نیوز همراه باشید.

قبل از این‌که بازی را دانلود و نصب کنید، نگاهی به سیستم مورد نیاز برای اجرای آن بیاندازید. توجه داشته باشید که در صورتی که سیستم شما از حداقل سخت‌افزار مورد نیاز برای اجرای بازی برخوردار نباشد، برای اجرای آن به مشکل برخواهید خورد. لازم به ذکر است که عمده‌ی مشکلات کاربران پی‌سی برای اجرای بازی‌ها، در کنار اتصال به اینترنت و مشکلات کرک بازی، ضعیف بودن سیستم است، پس قبل از این‌که سوالی را مطرح کنید سیستم مورد نیاز بازی و سیستم خودتان را چک کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی:

  • OS: Windows 10 64-bit.
  • CPU: Intel Core i5-3770 3.4 GHz or AMD FX-8350 4.0 GHz.
  • RAM: 8 GB System Memory.
  • GPU RAM: 4 GB Video Memory.
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 760 4GB or AMD Radeon R9 270X 4GB.
  • HDD: 30 GB Available Hard Drive Space.
  • DX: DirectX 11.

در نظر داشته باشید که دیتا پک 2 این بازی توسط کونامی منتشر شده است و با کرک می‌توانید بازی را با این دیتا پک نصب و بازی کنید. همچنین برای تبدیل شدن لایسنس تیم‌ها و لیگ‌های بازی می‌توانید از افزونه (پچ)های ترمیم کننده استفاده کنید. مثل همیشه باید برای یک پچ کامل‌تر و بهینه که با همه‌ی نسخه‌ها و سیستم‌ها سازگار باشد صبر کنید، اما همین حالا هم می‌توانید پچ Smoke بازی را دانلود و طبق راهنما نصب کنید و از بازی بهبودیافته لذت ببرید.

  • نصب پچ اسموک یا دیگر پچ‌های بازی باعث بروز مشکلاتی در چمن، توپ‌ها و ورزشگاه‌ها می‌شود که ناگزیر هستند.
  • دیگر پچ منتشر شده و سالم بازی پچ PTE است که با استفاده از آن می‌توانید از نسخه‌ی کرک شده‌ی بازی هم استفاده کنید.

در صورت وجود، هرگونه سوال یا مشکلی که در مطلب ذکر نشده است را در قسمت دیدگاه‌ها مطرح کنید. نویسندگان گیم‌نیوز در کم‌ترین زمان پاسخگوی شما خواهند بود.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.