Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تریلرها و تصاویر جدید از Resident Evil 2 Remake و تغییر چهره‌ی ایدا

اگر اهل رزیدنت اویل باشید، حتما شخصیت‌های اصلی آن را می‌شناسید. لیان اس کندی، افسر تازه‌کار نیروی پلیس راکون سیتی، کلیر ردفیلد خواهر یکی از اعضای مهم تیم استارز و ایدا وانگ مامور مخفی و زیباروی قرمز پوشی که بسیاری از گیمرها با همه‌ی آن‌ها خاطره دارند. آخرین دیدار طرفداران با لیان و ایدا در بازی «رزیدنت اویل 6»‌ بود اما آن‌ها قهرمانان مهم این مجموعه هستند. در بازسازی رزیدنت اویل 2 این شخصیت‌ها قاعدتا نقش مهمی دارند. نقشی که با تغییرات بزرگ بازی همراه شده و اهمیتش نسبت به قبل چند برابر شده است. اگر از طرفداران این مجموعه بازی ترسناک باشید، حتما «تایرنت» را هم می‌شناسید. موجود عظیم و خطرناکی که یک نابودگر واقعی است و حالا در ویدئوهای جدید منتشر شده از بازی، نقش خود را به خوبی ایفا می‌کند. در ادامه تریلرها و تصاویر جدید از Resident Evil 2 Remake همراه گیم‌نیوز باشید.

بازسازی رزیدنت اویل 2 یکی از بازی‌های مهم سال آینده است و می‌تواند یک شروع بسیار خوب برای سال 2019 تلقی شود. کپکام که قصد دارد بازی‌های دیگر این مجموعه را هم بازسازی کند، تلاش زیادی کرده تا رزیدنت اویل 2 را در عین نزدیک کردن به استانداردهای نسل حاضر، از اصالت خود دور نکند و این طور که پیداست در این کار موفق بوده است. رزیدنت اویل 2 می‌تواند تجدید خاطره‌ی بسیار خوبی برای گیمرها باشد.

لیان یکی از دوست‌داشتنی ترین شخصیت‌های مجموعه‌ی رزیدنت اویل است. بخش‌هایی از گیم‌پلی او در بازسازی رزیدنت اویل 2 را در ادامه می‌بینید:

کلیر ردفیلد ستاره‌ی بازی است و در این ویدئوی گیم‌پلی او تلاش می‌کند که با تایرنت توقف ناپذیر مبارزه کند:

 

اما تصاویر تازه‌ای از این بازی لیک شده‌اند که چهره‌ی نهایی «ایدا وانگ» را در آن‌ها می‌توانیم ببینیم. ایدا همچنان اغواگر و فریبنده است و یکی از موهبت‌های مجموعه‌ی رزیدنت اویل برای دوست‌داران این بازی به شمار می‌رود. در این تصاویر دیگر المان‌های موجود در بازی هم دیده می‌شوند و برخی از مکان‌های بازسازی شده را هم می‌بینیم:

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

سه + 18 =