Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

یوبی‌سافت برای معرفی بازی جدید فارکرای آماده می‌شود

جف کلی در مورد TGA امسال گفته بود که بیش از همیشه در آن بازی‌های جدید رونمایی می‌شوند. این موضوع هر چقدر که به این مراسم نزدیک می‌شویم روشن‌تر می‌شود، و استودیوهای بازی‌سازی یکی پس از دیگری آمادگی خود برای معرفی یک بازی جدید در این رویداد را اعلام می‌کنند. پس از آبسیدیان، اکتیویژن، بایوور و دیگر استودیوها، نوبت به یوبی‌سافت رسیده تا برای معرفی بازی جدید فارکرای در The Game Awards 2018 اعلام آمادگی کند.

فارکرای بعدی، ظاهرا دنباله‌ای برای فارکرای 5 است. بازی که قرار است فردا صبح در مراسم TGA رونمایی شود، یک بازی کامل به نظر می‌رسد و در حال حاضر یک تیزر کوتاه از آن نیز به نمایش درآمده است. از همین تیزر می‌شود فهمید که این بازی دنباله‌ی مستقیمی برای فارکرای 5 است و تغییرات زیادی نسبت به قبل نکرده، مگر افزایش سرعت انتشار بازی‌های بعدی این مجموعه که حالا به کمتر از یک سال رسیده است.

چیز زیادی از این تیزر دستگیر مخاطبین نمی‌شود. اطلاعات دیگری هم در مورد این بازی جدید فارکرای در دسترس نیست، تنها می‌دانیم که بازی در The Game Awards 2018 رسما معرفی خواهد شد.

به نظر می‌رسد که در پایان فارکرای 5 اتفاقی می‌افتد که دنیا را به سمت آخرالزمان سوق می‌دهد و این بازی جدید در دنیای پساآخرالزمانی بعد از فارکرای 5 رخ خواهد داد. باید منتظر بمانیم و ببینیم که این بازی داستانی جدی را در مونتانای پس از آخرالزمان پیگیری می‌کند یا رویکردی شوخ‌طبعانه مثل Far Cry 3: Blood Dragon به خود خواهد گرفت.

تا انتشار تریلر و اطلاعات رسمی این بازی جدید یوبی‌سافت باید منتظر بمانیم. مراسم TGA 2018 صبح جمعه 16 آذر به وقت ایران برگزار خواهد شد. به هر حال با گیم‌نیوز همراه باشید.

منبع polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.