Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

آخرین ساخته‌ی تل‌تیل Minecraft: Story Mode حالا در نت‌فلیکس استریم می‌شود

0

سریال تعاملی Minecraft: Story mode که توسط استودیوی تل‌تیل گیمز و بر اساس بازی سریالی همین استودیو با همین نام به سفارش نت‌فلیکس ساخته شده بود، حالا در این شبکه قابل استریم است. این سریال تعاملی که آخرین ساخته‌ی تل‌تیل پیش از تعطیلی این استودیو است، با پافشاری نت‌فلیکس بالاخره منتشر شد.

زمانی که تل‌تیل از تعطیل شدن استودیو و اخراج کارکنانش خبر داد و اعلام کرد که تنها یک گروه کوچک 25 نفره برای تحقق برخی وعده‌های این شرکت به سرمایه‌گذاران و شرکا برای مدت محدودی به کار خود ادامه می‌دهند، نت‌فلیکس اعلام کرد که پروژه‌ی اقتباسی بازی ویدئویی Stranger Things که قرار بود در این استودیو ساخته شود، متوقف شده، اما Minecraft: Story mode همچنان روند توسعه را پشت سر می‌گذارد.

ظاهرا کار بر روی این آخرین ساخته‌ی تل‌تیل تمام شده و حالا هر پنج قسمت از این سریال تعاملی در نت‌فلیکس عرضه شده است. Minecraft: Story mode حالا در دسترس همه‌ی مشترکین نت‌فلیکس است.

ظاهرا در این بازی تعداد انتخاب‌های دوگانه نسبت به اثر اصلی افزایش یافته است. تمرکز اصلی این سریال تعاملی بر روی سکانس‌های سینمایی کلیدی است.

اگر تا کنون بازی Minecraft: Story Mode را تجربه نکرده‌اید، بد نیست نگاهی به آن بیاندازید. این بازی گرم و صمیمی و البته خانوادگی است و داستانِ قهرمانان هرروزه را در جنگ با اشرار قدیمی روایت می‌کند.

با عرضه‌ی این سریال تعاملی، حالا به جز قسمت‌های باقی مانده از فصل آخرین The Walking Dead همه‌ی پروژه‌های تل‌تیل به سرانجام رسیده‌اند. همان‌طور که می‌دانید ساخت ادامه‌ی فصل آخر بازی واکینگ دد به دیگر استودیوها سپرده شده است.

Skybound که توسط «رابرت کرکمن» خالق مجموعه داستان‌های مصور واکینگ دد بنیان‌گذاری شده است، ساخت بقیه قسمت‌های واکینگ دد را برعهده گرفته و دو قسمت باقی‌مانده از این بازی سریالی به زودی عرضه خواهند شد.

تل‌تیل بعد از فراز و نشیب‌های فراوان و مشکلات اقتصادی پیش آمده، چند ماه پیش پس از اعلام ورشکستگی به تعطیلی کشانده شد.

منبع eurogamer
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.