Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

رونمایی غافلگیر کننده از بازی The Last Campfire توسط هلو گیمز در TGA 2018

بازی The Last Campfire جدیدترین ساخته استودیو هلو گیمز است که به‌شکل غافلگیرکننده‌ای در جریان مراسم گیم اواردز امسال معرفی شد.

هلو گیمز، سازنده بازی No Man’s Sky، به سبب هایپ بسیار زیاد پیش از عرضه عنوان مذکور، بسیار بر سر زبان‌ها افتاد اما پس از عملکرد ناامیدکننده No Man’s Sky و استقبال نه چندان خوب منتقدین و بازیکنان، تحت الشعاع قرار گرفت. این استودیو از آن زمان تاکنون با عرضه به‌روزرسانی‌ها و محتوای جدید متعدد برای بازی بزرگ خود، رفته‌رفته آن را بهبود بخشیدند تا این بازی کم‌کم به یک بازی درخور بدل شود.

حال تیم هلو گیمز از جدیدترین بازی خود به نام The Last Campfire در جریان گیم اواردز 2018 رونمایی کرده که حداقل از تریلر معرفی آن به نظر می‌رسد با عنوان جالبی طرف هستیم. دنیای این بازی مرموز و معماگونه است که «مردمان گمشده، موجودات عجیب و خرابه‌های اسرارآمیز» زیادی در آن وجود دارد. در تریلر رونمایی بازی از عبارت «A Hello Games Short» استفاده شده که طبق توضیحات شان موری رئیس هلو گیمز، چیزی مشابه با انیمیشن‌های کوتاه پیکسار (Pixar Shorts) است.

هنوز از تاریخ عرضه و پلتفرم‌های مقصد بازی The Last Campfire چیزی مشخص نشده است. تریلر رونمایی این بازی که با ترانه شنیدنی «White Owl» از جان گَرِلز همراه است را از دست ندهید.

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

17 − شانزده =