Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: اولین تریلر Avengers 4 بالأخره منتشر شد!

مارول بالأخره به انتظار طرفداران پایان داد و از اولین تریلر Avengers 4 رونمایی کرد. در این تریلر گوشه‌ای از پیامد‌های اقدامات تانوس در فیلم قبلی به‌تصویر کشیده می‌شود.

Avengers: Infinity War امسال یکی از بزرگ‌ترین اکران‌های تاریخ فیلم‌های کامیک‌بوکی را سپری نمود که موفقیت‌ها و فروش شگرفی را برای مارول و دیزنی به ارمغان آورد و همچنین با پایان‌بندی بسیار دراماتیک خود، همگان را با عطش شدید برای دانستن سرنوشت زمین (و کل کائنات) پس از نابود شدن نیمی از حیات توسط تانوس باقی گذاشت. حال با انتشار اولین تریلر Avengers 4 و نشان دادن گوشه‌هایی از مصائب ابرقهرمانان محبوب مارول برای دست و پنجه نرم کردن با اقدامات تانوس در فیلم قبلی، انتظارات از این فیلم حتی بالاتر هم رفته است.

این تریلر با تصویری از تونی استارک دوست‌داشتنی شروع می‌شود که در حال ضبط یک پیام ویدئویی است. وی که به دلیلی نامشخص در فضا سرگردان شده، در پیام خود اشاره می‌کند که منابع آب و غذایش تمام شده و به زودی ذخیره اکسیژن سفینه‌اش نیز به پایان می‌رسد. سپس تریلر سراغ زمین و پایگاه انتقام‌جویان می‌رود، جایی که ابرقهرمانان باقیمانده از جنگ بی‌نهایت یعنی کاپیتان آمریکا، هالک، بیوه سیاه و ثور همچنان در بهت و حیرت به دلیل از دست دادن دوستان و عزیزان خود به سر می‌برند. در تریلر Avengers 4 همچنین دو تن از شخصیت‌هایی که در فیلم قبلی غایب بودند نیز حضور پیدا می‌کنند: هاوک‌آی و مرد مورچه‌ای. به‌علاوه از عنوان رسمی فیلم نیز در پایان پرده‌برداری می‌شود: Avengers: Endgame.

Avengers: Endgame به‌عنوان آخرین قسمت این مجموعه در ششم اردیبهشت سال آینده راهی پرده سینما خواهد شد. برادران روسو بار دیگر کارگردانی این فیلم را برعهده دارند و قرار است شاهد بازگشت دوباره همه ابرقهرمانانی باشیم که طی ۱۱ سال گذشته با فیلم‌هایشان همراه بوده‌ایم. به احتمال فراوان این فیلم صحنه خداحافظی چندی از کاراکتر‌های دوست‌داشتنی دنیای سینمایی مارول از جمله کاپیتان آمریکا با بازی کریس اوانز و مرد آهنی با بازی رابرت داونی جونیورز خواهد بود. اگرچه هنوز بطور رسمی از این موضوع چیزی اعلام نشده است.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

یک + نه =