Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کوین هارت از اجرای اسکار انصراف داد: «عذرخواهی نمی‌کنم!»

0

اسکار امسال همچنان زیادی سفید پوست باقی ماند. در حالی که آکادمی امسال تصمیم داشت که با انتخاب یک کمدین مشهور سیاه پوست یعنی «کوین هارت» اندکی از فشارها مبنی بر این‌که این مراسم سینمایی به سفیدپوستان بهای بیشتری می‌دهد را بکاهد، با به وجود آمدن پیچیدگی‌هایی مجبور شد تا این کمدین را کنار گذاشته و به فکر مجری جدیدی باشد. کوین هارت از اجرای اسکار انصراف داد و حاضر نشد تا به خاطر توئیت‌هایی که چند سال پیش نوشته عذرخواهی کند.

تنها دو روز بعد از انتخاب کوین هارت و اعلام خبر اجرای مراسم اسکار امسال توسط این کمدین امریکایی، او به خاطر توئیت‌های هوموفوبیکی که چند سال پیش ارسال کرده بود، از این مراسم کنار گذاشته شد. او بامداد جمعه 16 آذر در توئیتر خود کناره‌گیری خود از اجرای مراسم آکادمی را اعلام کرد و ضمن عذرخواهی از جامعه‌ی دگرباشان‌جنسی گفت که حاضر نیست حضور او به یک نکته‌ی انحرافی تبدیل شود.

با وجود این‌که هارت از بابت توئیت‌های گذشته‌ی خود بارها عذرخواهی کرده است، آکادمی از او خواسته بود که آن‌ها را از توئیتر خود حذف کند. هارت اما از این موضوع سر باز زده و اعلام کرده که پای «شوخی»های خود ایستاده و حاضر نیست حرفش را پس بگیرد.

هارت تنها یک ساعت بعد از این‌که از عذرخواهی در این باره سر باز زد در ویدئویی در اینستاگرام اعلام کرد که آکادمی به او اولتیماتوم داده تا با عذرخواهی و پاک کردن توئیت‌ها همچنان بتواند مجری اسکار باقی بماند، اما او حاضر به انجام چنین کاری نشده است. او اعلام کرده که دلیلش برای عذرخواهی نکردن این است که تا کنون چندین بار درباره این موضوع صحبت کرده و دوست ندارد این موضوع ادامه پیدا کند.

آکادمی هنوز موضعی رسمی در این باره اتخاذ نکرده است، با این حال مشخصا اسکار امسال توسط هارت اجرا نخواهد شد و آن‌ها باید به دنبال یک فرد دیگر برای اجرای این مراسم سینمایی باشند.

مراسم اسکار 2019 اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد.

منبع telegraph
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.