Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

نت‌فلیکس انیمه Ghost in the Shell را ادامه می‌دهد

0

هر هفته نت‌فلیکس باید یک خبر برای ما داشته باشد تا آن هفته به یک اتفاق درست و حسابی تبدیل شود. در زمینه‌ی سرگرمی‌های بصری، این شبکه ثابت کرده که همواره پیشرو است و از ادامه دادن ایده‌های پرمخاطب نیز دست برنمی‌دارد و این بار نیز خبری برای طرفداران انیمه داشته که به نظر بسیار مهم می‌رسد، اگرچه خود نت‌فلیکس اینمه Ghost in the Shell را چندان بزرگ به حساب نیاورده باشد.

نت‌فلیکس این هفته تنها از توئیتر برای اعلام خبرِ ساخت دنباله‌ای برای انیمه Ghost in the Shell استفاده کرد و تنها تاکیدی که بر روی این خبر داشت از نوشتن خط اول توئیت با حروف بزرگ ناشی می‌شد.

اعلام این خبر ناگهانی بود و بسیاری از طرفداران Ghost in the Shell اصلا فکر نمی‌کردند که نت‌فلیکس قرار باشد ادامه‌ای برای این مجموعه تدارک ببیند.

طبق اعلام نت‌فلیکس، Ghost in the Shell: SAC_2045 را «شینجی آراماکی» و «کنجی کامیاما» کارگردانی خواهند کرد و در سال 2020 نیز منتشر می‌کنند.

نت‌فلیکس مشخص نکرده که این عنوان جدید معرفی شده یک فیلم خواهد بود یا با یک سریال چند قسمتی طرف می‌شویم. به هر حال، تا سال 2020 فرصت زیادی مانده و ما حتما در آینده اطلاعات بیشتری از این عنوان به دست خواهیم آورد.

بیش از این اطلاعات دیگری در دست نیست. اما تا همین جا هم برای طرفداران این سری محبوب و پرمخاطب خبر بسیار خوشی است چرا که آن‌ها همچنان تلاش می‌کنند تا مزه‌ی بد فیلمِ لایواکشن سال 2017 را از ذهن خود پاک کنند!

شنیدن خبر ساخت یک فیلم یا مجموعه با سرمایه‌گذاری نت‌فلیکس و به کارگردانی کارگردان‌های Appleseed و Stand Alone Complex فوق‌العاده مبارک است. با گیم‌نیوز همراه باشید.

منبع gizmodo
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

9 − سه =