Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

اولین تریلر از جدیدترین انیمه Fruits Basket چشم نواز است

فانیمیشن اولین تریلر از فصل جدید انیمه Fruits Basket را هفته پیش نشان داد، تریلری که شما را جذب خود می‌کند.

تریلر هم بسیار کوتاه است و دیدنش وقتی از شما نمی‌گیرد. در تریلر تورو هوندا – قهرمان چشم روشن و مو بلند انیمه – بازگشت انیمه برای سال ۲۰۱۹ را اعلام می‌کند. او آماده شده تا بار دیگر به خانواده اسرار آمیز سوما در ماجرایی جدید بپیوندد. خانواده‌ای که وقتی در آغوش جنس مخالف قرار می‌گیرند هر کدام به یکی از حیوانات صور فلکی زودیاک تبدیل می‌شوند. وقتی تورو مادر و خانه‌اش را از دست می‌دهد، عضوی از خانواده سوما می‌شود ولی عضوی از این خانواده بودن چالش‌های خود را دارد (بسیاری از آنها چالش‌هایی رومانتیک بوده چون مخاطب انیمه نوجوانان هستند).

همچنین در تریلر هم اتاقی‌های جدید تورو نشان داده می‌شود، چهار عضو اصلی از خانواده سوما: آیامه، یوکی، کیو و شیگوره. آنها تورو را در اول داستان به فرزندی قبول می‌کنند و داستان این انیمه جدید از اینجا آغاز می‌شود. فانیمیشن قول داده برخلاف سری قبلی این بار کل داستان به صورت انیمه نشان داده شود.

Fruits Basket سال بعد به صورت اختصاصی از فانیمیشن پخش خواهد شد. با گیم نیوز همراه باشید تا درباره این انیمه و انیمه‌های دیگری که سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد، اخبار بیشتری بخوانید.

منبع polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

2 + هفده =