Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

دموی ۳۰ دقیقه‌ای Resident Evil 2 در فروشگاه ایکس باکس رویت شد!

0

دموی 30 دقیقه‌ای Resident Evil 2 که قرار است به‌صورت «یک‌بار مصرف» باشد از آغاز سال آینده در دسترس قرار خواهد گرفت. با گیم‌نیوز همراه باشید.

منظور از «یک‌بار مصرف بودن» دموی 30 دقیقه‌ای Resident Evil 2 این است که پس از پایان یافتن مهلت ۳۰ دقیقه‌ای برای تجربه دمو، دیگر امکان بازی کردن آن را نخواهید داشت؛ البته در صورت مرگ در جریان بازی امکان دوباره ادامه دادن دمو وجود دارد. این دمو اولین بار در فروشگاه ایکس‌باکس فهرست شده و تاریخ در دسترس بودن آن قرار است از ۱۱ الی ۳۱ ژانویه سال ۲۰۱۹ باشد.

در توضیحات رسمی دموی 30 دقیقه‌ای Resident Evil 2 آمده:

دمو ویژه بازی به شما اجازه می‌دهد که بازسازی تازه رزدینت اویل ۲ را تجرربه کنید، اما مراقب باشید: با وجود آنکه می‌توانید پس از مرگ هر تعداد که می‌خواهید به بازی ادامه دهید، تنها ۳۰ دقیقه برای تمام کردن دمو فرصت دارید. جو ترسناک بازی را با سرعت دلخواه خودتان سپری می‌کنید یا با سرعت در حل تمام معماهایی که نیروی پلیس شهر راکون ارائه می‌کند تلاش خواهید کرد؟ انتخاب با شماست! رزیدنت اویل ۲ که اولین بار در سال ۱۹۹۸ منتشر شد، یکی از نمادین‌ترین بازی‌های تاریخ است و با بازسازی تازه خود برای کنسول‌های نسل بعد باز می‌گردد. کمپین‌های جداگانه را برای هر دو شخصیت لئون کندی و کلیر ردفیلد با استفاده از نمای کاملاً جدید سوم شخص تجربه کنید. در ناحیه آلوده به زامبی شهر راکون که حال با استفاده از موتور RE اختصاصی شرکت کپکام بازسازی شده به اکتشاف بپردازید – معماها، خطوط داستانی و مناطق جدید.

بازسازی Resident Evil 2 در ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 عرضه می‌شود.

منبع AllGamesDelta
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

2 × یک =