Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

دومین هدف گریزان بازی Hitman 2 امروز در دسترس قرار گرفت

IO Interactive و برادران وارنر از دومین هدف گریزان بازی Hitman 2 با انتشار تریلر کوتاهی رونمایی کردند. با گیم‌نیوز در ادامه همراه باشید.

دومین هدف گریزان بازی Hitman 2 «ویسنته موریو» نام دارد؛ وی یک نظامی انقلابی است که به طور مرموزی در دهه ۸۰ میلادی در آمریکای جنوبی ناپدیده شده بوده است اما حالا دوباره سر و کله‌اش پیدا شده و قصد دارد نقشه‌های شوم خود را عملی کند. موریو تصمیم دارد نظم جهانی نوینی بر پا کند که از کلمبیا آغاز می‌شود!

ویژگی‌های رفتاری و نقاط ضعف موریو از جمله پارانویا شدید، اعتیاد به الکل و توانایی در دروغ گفتن می‌توانند راه‌های زیادی پیش روی مأمور ۴۷ برای از پیش رو برداشتن وی بگذارد تا ایده‌های رادیکال وی خنثی شود. دومین هدف فراری بازی هیتمن ۲ که نام «The Revolutionary» دارد، از ۲۱ دسامبر تا ۳۰‌ام این ماه در سانتا فورتونا (کلمبیا) در دسترس است و بازیکنان تنها یک بار فرصت دارند که وی را ترور کنند. بازیکنانی که بتوانند این مأموریت را با موفقیت به پایان برسانند آیتم Casual Tourist همراه با دستکش را به‌دست خواهند آورد.

ویدئو معرفی ویسنته موریو را می‌توانید در ادامه صفحه تماشا کنید.

منبع AllGamesDelta
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

پنج + 8 =