Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: اولین تریلر از فیلم انیمه Konosuba پخش شد

انیمه‌ی Konosuba: God’s Blessing on this Wonderful World! یکی از محبوب‌ترین انیمه‌های حال حاضر است و طرفداران آن پس از پایان فصل دوم منتظر ادامه آن هستند. این انیمه پس از مدت‌ها با فیلم جدیدی با عنوان Konosuba: God’s Blessing on this Wonderful World! Crimson Legend برخواهد گشت و طرفداران نوید بازگشت دوباره این انیمه را در قالب اولین تریلر از فیلم انیمه Konosuba می‌بینند.

با این‌که چیزی بیشتر از شخصیت‌ها دیده نشد باز فرصت خوبی بود تا طراحی‌های جدید کویچی کیکوتا را ببینیم. کیکوتا برای شخصیت‌هایش از طراحی کاراکترهای طراح رمان کورونه میشیما اقتباس خواهد کرد. به همین دلیل با این‌که استودیوی متفاوتی فیلم را تهیه خواهد کرد کاراکترها شکل اصلی خود را حفظ می‌کنند. برخلاف دو فصل پیش که توسط استودیو دین ساخته شدند، استودیوی J.C. Staff فیلم را خواهد ساخت.

شاید تغییر سبک انیمه طرفداران را ناراحت کند ولی بسیاری از دست اندرکاران دو فصل پیش برای ساخت فیلم به J.C. Staff آمده‌اند. قرار است فیلم در سال ۲۰۱۹ پخش شود.

رمان Konosuba توسط ناتسومه آکاتسوکی نوشته شده و طراحی کاراکترهای آن به عهده کورونه میشیما بود. در سال ۲۰۱۴ این رمان تبدیل به مانگا شد و در ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ دو فصل انیمه از آن ساخته شد. Konosuba در اصل هجو ژانرهای Issekai و ادونچریسم است.

اگر به انیمه Konosuba علاقه‌مند هستید با گیم‌نیوز همراه باشید تا اخبار بیشتری در مورد فیلم جدید این انیمه بخوانید.

منبع comicbook
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

15 − ده =