Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کارگردان فیلم سینمایی Minecraft مشخص شد

0

شرکت برادران وارنر «پیتر سوله» را به عنوان کارگردان فیلم سینمایی Minecraft انتخاب کرده است.

این‌طور که ورایتی گزارش داده، سوله کارگردانی فیلم اقتباسی از بازی سندباکس و فوق‌العاده‌ی ماینکرفت را برعهده خواهد گرفت. از جمله ساخته‌های سینمای سوله می‌شود به فیلم‌هایی چون Raising Victor Vargas و Freeheld اشاره کرد.

اقتباس سینمایی از بازی ماینکرفت از زمانی که وارنر حقوق این بازی را خریداری کرده در دست ساخت است. این بازی در سال 2014 به شرکت برادران وارنر سپرده شد و تا کنون چند کارگردان برای این فیلم در نظر گرفته شده بودند.

آخرین شنیده‌ها حاکی از در نظر گرفته شدن «استیو کارل» برای بازی در این فیلم است.

استودیوی سازنده‌ی این بازی یعنی Mojang در میان چندین و چند تهیه‌کننده‌ی این فیلم سینمایی قرار گرفته. به نظر می‌رسد که این استودیو در روند ساخت فیلم نقشی اساسی داشته باشد.

خالق ماینکرفت پیش‌تر گفته بود که دلش نمی‌خواهد فیلم ماینکرفت یک داستان قطعی از این بازی تحویل دهد چرا که بازی در واقع در مورد «ساختن داستان خودتان است».

از نظر Vu Bui این بازی درباره‌ی ساختن چیزهای جدید و داستان‌های شخصی است و قرار نیست یک داستان رسمی داشته باشد. به همین خاطر، روند داستانی فیلم می‌تواند به «تجربه‌ی بازی‌کنندگانی که مثل داستان فیلم بازی نمی‌کنند لطمه بزند.»

فیلم اقتباسی ماینکرفت داستان یک دختر نوجوان و دوستانش را در حالی که برای نجات Overworld از چنگ Ender Dragon تلاش می‌کنند روایت خواهد کرد.

فیلم ماینکرفت قرار نیست داستانِ ماینکرفت را تعریف کند، بلکه قرار است یک داستان در دنیای ماینکرفت روایت کند.

بازی Minecraft حالا 91 میلیون کاربر فعال دارد که حتا از موفقیت بازی فورتنایت نیز بیشتر است. این بازی تا کنون بارها مورد گسترش و حتا اقتباس قرار گرفته که یکی از آن‌ها Minecraft Story Mode استودیوی تعطیل شده‌ی تل‌تیل است که توسط نت‌فلیکس نیز عرضه شد.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

1 × 2 =