Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تریلر جدید Shazam که زیاد جدی نیست!

تریلر جدید Shazam گوشه‌ای از اولین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی را نشانمان می‌دهد که لحنی کاملاً کمدی و خنده‌دار دارد. با گیم‌نیوز همراه باشید.

آکوامن هنوز در سالن‌های سینما در حال درآمدزایی برای دی‌سی است همه فیلم ابرقهرمانی بعدی این شرکت به زودی از راه می‌رسد. فیلم Shazam! در پنجمین روز ماه آوریل به روی پرده نقره‌ای می‌رود تا طرفداران شاهد اولین فیلم کاملاً کمدی دنیای سینمایی دی‌سی باشند. اندکی پیش تریلر جدید Shazam در حساب توییتر رسمی این فیلم منتشر شد که بسیار جذاب و امیدوارکننده است و البته نشان می‌دهد که شزم «زیاد جدی» نیست!

شروع این تریلر همچون بسیاری از فیلم‌های ابرقهرمانی دیگر است. بیلی بتسون جوان قدرت‌های فراطبیعی فوق العاده‌ای به‌دست می‌آورد که او را به یک ابرقهرمان قدرتمند تبدیل کرده و به جنگ با دکتر سیوانای شرور هدایت می‌کند. لحن تریلر اما به سرعت تغییر می‌کند چرا که اساساً شزم آنقدرها هم جدی نیست و جنبه‌های کمدی‌اش به احساس مسئولیت ابرقهرمانی می‌چربد. صحنه‌های بامزه‌ای جون خرید آبجو از فروشگاه و چک و چانه زدن بر سر «لانه ابرقهرمان» با فروشنده مسکن (که اشاره‌ای جالب به غار بتمن هم دارد) از نکات جالب این تریلر است که پیشنهاد می‌کنیم آن را از دست ندهید. (تریلر قبلی فیلم که سال گذشته منتشر شده بود نیز در ادامه این تریلر جدید قابل مشاهده است)

زاکاری لوی در این فیلم نقش شزم را برعهده دارد. در کنار وی اشر انجل در نقش بیلی و مارک استرانگ در نقش دکتر سیوانا حضور دارند. کارگردانی Shazam! برعهده دیوید سندبرگ بوده که از ابتدای فرایند تولید فیلم تاکنون چندین بار در حساب توییتر خود نکات جالبی از آن را برای طرفداران بیان کرده است؛ از جمله اشاره‌ای به یکی از صحنه‌های همین تریلر که شزم در حال مبارزه با دکتر سیوانا در کنار یک چرخ و فلک شهربازی است. به گفته سندبرگ، این چرخ و فلک کاملاً واقعی است و در این صحنه هیچ استفاده‌ای از CGI نشده است!

Shazam! یکی از دو فیلم دی‌سی در سال ۲۰۱۹ است. فیلم پیش‌در‌آمد جوکر با بازی خواکین فینیکس که ارتباطی با دنیای سینمایی دی‌سی ندارد، به تازگی مراحل تولید خود را به اتمام رسانده و در ماه اکتبر اکران خواهد شد.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

18 + پانزده =