Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بایوور به‌زودی از برنامه‌ی پشتیبانی بعد از عرضه‌ی Anthem رونمایی می‌کند

0

بایوور درحال آماده شدن برای آینده‌ی Anthem بعد از عرضه‌ی آن است. برای همه‌ی توسعه‌دهنگان بازی‌های آنلاین، آپدیت و به‌روز نگه‌داشتن بازی‌ها در اولویت آن‌ها قرار دارد. این بازی اولین بازی بایوور در این ژانر است، پس بدون طرفداران سوال‌های بسیاری درباره‌ی پشتیبانی بعد از عرضه‌ی Anthem دارند.

درحالی که این استودیو هنوز دقیقاً برنامه‌ی پشتیبانی بعد از عرضه‌ی Anthem را اعلام نکرده، اما پیش‌تر گفته است که تمام محتوایی که منتشر می‌کند برای همه‌ی بازیکنان رایگان است. در آخرین نامه‌ای که آن‌ها برای طرفداران‌شان نوشته‌اند، جنرال مدیر کل بایوور یعنی کیسی هادسن گفته است جواب سوال‌های آن‌ها به‌زودی داده می‌شود.

«به‌زودی ما از برنامه‌مان برای نحوه‌ی پشتیبانی استودیو و محتوا و قابلیت‌ها رونمایی می‌کنیم». او همچنین در این نامه گفته است بازخوردهایی که از سوی بازیکنان دریافت می‌کنند، در شکل آینده‌ی Anthem بیشترین تاثیر را دارد.

تریلر جدید Anthem در گیم اواردز 2018

دموی VIP بازی Anthem این جمعه آغاز می‌شود و دموی همگانی آن هفته‌ی بعد عرضه می‌شود. پری‌لود این دمو هم‌اکنون دردسترس است.

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

12 + 8 =