Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بخش تنظیمات گرافیکی بازسازی Resident Evil 2 روی پی‌سی شاهکار است!

0

پس از آنکه بسیاری از جنبه‌های این بازی مورد توجه قرار گرفت، حالا نوبت تنظیمات گرافیکی بازسازی Resident Evil 2 در نسخه پی‌سی است تا تحسین شود!

بازسازی رزیدنت اویل 2 بشدت توسط طرفداران و منتقدان مورت توجه قرار گرفته و بسیاری از حال و هوای فوق العاده آن به وجد آمده‌اند. اما علاوه بر ترکیب بسیار عالی گیم‌پلی کلاسیک مجموعه با المان‌های مدرن و یا جزئیات بصری مناسب، حتی باید تنظیمات گرافیکی بازسازی Resident Evil 2 روی پلتفرم پی‌سی را نیز ستود چرا که گزینه‌های بی‌شمار و بی‌نظیری را در اختیار قرار می‌دهد که در کمتر بازی این پلتفرم دیده شده است.

کپکام که پیشتر در بازی Monster Hunter نیز منوی تنظیمات گرافیکی تحسین‌برانگیزی قرار داده بود، در بازسازی رزیدنت اویل 2 تمرکز خود را روی پی‌سی‌باز‌هایی گذاشته که چندان با مفاهیم تخصصی و پیچیده گرافیک کامپیوتری آشنا نیستند و صرفاً می‌خواهند که سیستمشان بازی را با کیفیت راضی‌کننده اجرا کند. در تنظیمات گرافیکی بازسازی Resident Evil 2، با تغییرات هر کدام از گزینه‌ها، نتیجه آن بلافاصله روی اسکرین‌شاتی از داخل بازی نمایش داده می‌شود و بدین ترتیب انتخاب پیکربندی گرافیکی مناسب برای اجرای روان و باکیفیت روی سیستم‌های مختلف را چندین برابر آسان می‌کند. نکته مثبت دیگر این بخش از بازی آن است که برای ذخیره و دیدن نتیجه تغییرات در بازی، احتیاجی به اجرای دوباره آن ندارید. بازی بزرگی همچون GTA V نیز از تنظیمات گرافیکی مشابه با بازسازی RE2 برخوردار است اما تغییر تقریباً هر کدام از گزینه‌ها شما را وادار به اجرای دوباره بازی می‌کند.

البته که RE2 اولین بازی پلتفرم پی‌سی نیست که گزینه‌های متنوع و قابل‌فهم را در تنظیمات گرافیکی خود دارد، اما تعداد بازی‌های اینچنینی در پی‌سی بسیار اندک و محدود است و امیدواریم شاهد افزایش این رویه در آینده باشیم.

منبع Kotaku
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

بیست − شانزده =