Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تیزر تصویری جدید خبر از موضوع فصل هشتم فورتنایت می‌دهد

0

اپیک گیمز اندکی پیش با انتشار یک تصویر در توییتر سرنخ‌هایی درباره موضوع فصل هشتم فورتنایت داد. با گیم‌نیوز در ادامه خبر همراه باشید.

تیزر تصویری فصل هشتم که به تازگی در حساب توییتر اپیک گیمز منتشر شده، یک قلاب مخصوص دزدان دریایی را نشان می‌دهد. بسیاری از پیش‌بینی‌ها می‌گفتند که موضوع فصل هشتم فورتنایت مربوط به دریا و دزدان دریایی خواهد بود و با این تیزر به نظر می‌رسد همینطور باشد. توضیحات آهنگین موجود در این توییت نیز جالب توجه هستند.

در شرح این عکس چنین آمده:

X محل را مشخص می‌کند، یک عالمه گنج. غنیمتی که گم شده، همیشه پیدا خواهد شد. ۴ روز تا فصل ۸

چندی پیش بود که در سرتاسر نقشه بازی شکاف‌هایی روی زمین پدیدار شد. حال بازیکنان حدس می‌زنند که این شکاف‌ها در نهایت منجر به تکه‌تکه شدن نقشه به چندین جزیره خواهد شد. بدین ترتیب فضا برای تم دزدان دریایی فصل هشتم فراهم شده و شاید بازیکنان در هر دست مجبور شوند در زیر آب به دنبال گنج بگردند. اظهار نظر جالب اریک ویلیامسون، طراح ارشد بازی، در ردیت نیز به این گمانه‌زنی‌ها قوت بخشیده است. وی به این سوال که «فصل هشتم را در چهار کلمه توصیف کنید» این پاسخ عجیب را داده بود:

بسیاری از همین حالا در حال مقایسه محتوای احتمالی فصل هشتم با معروف‌ترین بازی دزدی دریایی یعنی Sea of Thieves هستند. شما در این باره چه فکر می‌کنید؟ آیا فورتنایت به رقیب جدیدی برای ساخته استودیو Rare تبدیل خواهد شد؟

منبع PCGamer VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

هشت + هفت =