Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

اپیک گیمز در فکر قرار دادن قابلیت ریسپاون در فورتنایت همچون بازی Apex Legends

0

قابلیت ریسپاون در فورتنایت در فصل هشتم به این بازی اضافه خواهد شد. شاهد تغییرات جزئی در گیم‌‌پلی بازی نیز هستیم. با ادامه این خبر همراه گیم‌نیوز باشید.

اپیک گیمز در فکر اضافه کردن یک وسیله تک سرنشین، قابلیت ریسپاون و رفع اشکال صدا در فصل هشتم فورتنایت است.

تیم فورتنایت با توجه به بازخوردهایی که از کاربران سایت reddit داشته‌اند، تصمیم به اضافه کردن یک وسیله تک سرنشین به بازی در آپدیت بعدی گرفتند.

اکنون توسعه‌دهندگان از این که Driftboard حال حاضر بازی، چگونه توسط بازیکنان، بازی می‌شود، مطمئن نیستند. توجه تیم سازنده بر این موضوع معطوف است که چگونه این Driftboard را گسترش دهند تا به یک Driftboard محبوب بین بازیکنان تبدیل شود.

از دیگر بازخوردهایی که تیم سازنده دریافت کردند، قابلیت ریسپاون در فورتنایت بود. به‌نظر می‌رسد تیم سازنده هنوز در حال تست این قابلیت در بازی و چگونگی تاثیرگذاری آن بر خود بازی است. این قابلیت پیش‌تر در بازی ‌Apex Legends نیز استفاده شده بود. آن‌ها این قابلیت را طی فصل هشتم، در قالب آپدیت عرضه خواهند کرد. از دیگر تغییرات این آپدیت می‌توان به قابلیت غیرفعال کردن Motion blur بازی اشاره کرد.

در این آپدیت همچنین شاهد پیشرفت در امر صداگذاری نیز هستیم. مواردی مانند صدای شلیک، صدای راه رفتن روی پله‌ها، صدای اعلان‌ها و غیره بهبود یافته است.

اپیک گیمز در جریان این فصل از بازی برای کسانی که با کامل کردن چالش‌های Overtime، بتل پس فصل هشت را گرفته‌اند، تخفیفی برای تهیه Battle Bundle در نظر گرفته است.

در نهایت در فصل هشتم فورتنایت خبری از هواپیما نخواهد بود. انتظار می‌رود تا این آپدیت در تاریخ ۲۸ فوریه (۹ تیر) عرضه شود.

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

پانزده + 13 =