Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

Lost Planet به بازی های قابلیت بکوارد ایکس‌باکس اضافه شد

0

مایکروسافت چندی پیش اعلام کرد که مجموعه Lost Planet به بازی های قابلیت بکوارد ایکس‌باکس اضافه شده است. با ادامه این خبر همراه گیم‌نیوز باشید.

Resident Evil Code: Veronica X و Lost Planet به بازی‌های قابلیت بکوارد ایکس‌باکس اضافه شدند. اگر از قابلیت بکوارد ایکس‌باکس بهره می‌برید، این بار Lost Planet Trilogy و به همراه آن Lost Planet: Colonies Edition را دریافت خواهید کرد. می‌توان گفت که تنها عنوانی که از این سری در این قابلیت قرار نگرفته است، نسخه فرعی سری یعنی E.X. Troopers است که برای 3DS و Playstation 3 و فقط در ژاپن منتشر شد.

همچنین بازی Resident Evil Code: Veronica Xکه ریسمترد شده‌ی نسخه‌ی 2000 Dreamcast است برای این قابلیت در دسترس خواهد بود. این بازی در سال ۲۰۱۱ برای Playstation 3 و Xbox 360 عرضه شد. قابلیت بکوارد ایکس‌باکس بسیار گسترده شده است و از سال ۲۰۱۵ که عرضه شد، از ۵۸۰ عنوان مختلف پشتیبانی کرده است.

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

یازده − 3 =