Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

جولیا و نیگان شخصیت‌های جدید Tekken 7 از امروز هستند

آن‌طور که وعده داده شده بود، امروز شخصیت‌های جدید Tekken 7 به آن اضافه می‌شوند. همان‌طور که در تریلر مشاهده می‌کنید، یکی از این مبارزان دختر نام‌آشنای مجموعه‌ی تکن است که از قسمت سوم این بازی با ما همراه بوده و دیگری، شخصیت منفی سریال The Walking Dead است که حالا چند فصلی می‌شود که به معضل اصلی ریک و دوستانش تبدیل شده. در ادامه با گیم‌نیوز همراه باشید.

این دو شخصیت جدید که با عرضه‌ی بسته‌های الحاقی 8 و 9 به بازی اضافه می‌شوند (بسته‌هایی که بخشی از سیزن پس 2 بازی تکن 7 هستند و نیز می‌توانید آن‌ها را به صورت جداگانه بخرید) گیم‌پلی مخصوص به خود را دارند.

برای نیگان به عنوان یک شخصیت کاملا جدید گیم‌پلی به خصوصی طراحی شده است که با چوب بیسبال معروف او همراه است. نیگان مبارزی بی‌رحم و قدرتمند است و در میان شخصیت‌های کلاسیک مجموعه‌ی تکن یک وصله‌ی ناجور به نظر می‌رسد. با این حال می‌تواند طرفداران سریال واکینگ دد را به این مجموعه جذب کند و شاید همین کافی است.

نیگان در بازی Tekken 7

جولیا چنگ و نیگان (رهبر کاریزماتیک گروه ناجی‌ها در سریال The Walking Dead) از امروز شخصیت‌های جدید Tekken 7 هستند.

شما ترجیح می‌دهید که با کدام یک از این دو شخصیت مبارزه دهید؟ جولیا یا نیگان؟

منبع allgamesdelta
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

نوزده − نه =