Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

نسخه‌ی بازسازی بخش داستانی Call of Duty: Modern Warfare 2 در اروپا رده‌بندی شد

0

با توجه به رده‌بندی انجام شده در اروپا، به نظر می‌رسد که زمان آن فرا رسیده تا شاهد انتشار نسخه‌ی بازسازی بخش داستانی Modern Warfare 2 که یکی از بهترین نسخه‌های سری Call of Duty است، باشیم.

سازمان PEGI که به عنوان مرجع اصلی رده‌بندی سنی بازی‌ها در اروپا مشخص می‌شود، در یک پست غیرمنتظره رده‌بندی سنی نسخه‌ی بازسازی بخش داستانی Call of Duty: Modern Warfare 2 را به ثبت رسانده است.

بنابر گفته‌ی وب‌سایت Gematsu، این رده‌بندی در تاریخ پنج‌شنبه 9 اسفند ماه 1397 (28 فوریه 2019 میلادی) به ثبت رسیده است. این رده‌بندی سنی اطلاعات جدیدی در اختیار ما قرار نمی‌دهد و نسخه‌ی بازسازی بخش داستانی Call of Duty: Modern Warfare 2 به مانند نسخه‌ی اورجینال برای افراد بالغ و 18 سال به بالا مناسب شناخته شده است.

سال گذشته بود که به لطف شعبه‌ی ایتالیا فروشگاه آمازون شاهد لیست شدن نسخه‌ی بازسازی Modern Warfare 2 بودیم. این موضوع باعث شد تا بسیاری به عرضه‌ی باندل این بازی به همراه Black Ops 4 امیدوار شوند؛ موضوعی که در نهایت به حقیقت تبدیل نشد.

حال با توجه به اینکه شایعات بسیاری به در دست توسعه بودن Modern Warfare 4 اشاره دارند، این امکان وجود دارد که در کنار پروژه جدید اینفینیتی وارد شاهد انتشار Modern Warfare 2 Remastered باشیم.

با توجه به موفقیت‌‌های شرکت اکتیویژن در زمینه‌ی بازسازی عناوین کلاسیک نظیر Crash Bandicoot و Spyro، عرضه‌ی Modern Warfare 2 Remastered چندان هم عجیب به نظر نمی‌رسد.

لازم به ذکر است که باید تا زمان انتشار بیانیه‌ی رسمی، این خبر را تنها به عنوان یک شایعه پذیرفت. در صورت انتشار جزئیات بیشتر آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

20 − نوزده =