Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

اطلاعاتی از ویژگی‌های جدید Apex Legends لو رفت

0

برخی از کاربران توانسته‌اند تا با جست و جو در فایل‌های به‌روزرسانی پیش روی بازی بتل رویال Apex Legends به اطلاعات جالبی داست یابند؛ اطلاعاتی که نشان می‌دهند به‌زودی شاهد اضافه شدن چند اسلحه‌ی جدید، یک حالت شب برای نقشه و همچنین اضافه شدن شخصیت‌های غیر قابل بازی (NPC) خواهیم بود.

درست به مانند اسلحه‌ی Havoc Energy که توسط کاربران لو رفته بود. صفحه‌ی RealApexLeaks در توییتر گزارشی مبنی بر اضافه شدن یک Turret با قابلیت کنترل از راه دور و یک شعله افکن منتشر کرده است. هنوز مشخص نیست که این دو ویژگی جدید در اختیار تمام شخصیت‌های Apex Legends قرار می‌گیرند یا تنها در اختیار شخصیت جدید آکتِین خواهند بود.

علاوه بر موارد بالا، جزئیات دیگری از اضافه شدن امکان بازی در شب به نقشه‌ی بازی منتشر شده است. همچنین با توجه به این گزارش تایید نشده، شخصیت‌های غیر قابل بازی به Apex Legends اضافه می‌شوند. این امکان وجود دارد که این شخصیت‌های غیر قابل بازی در بخش آموزشی و یا در یک حالت جدید در دسترس باشند.

لازم به ذکر است که باید تا زمان تایید نهایی این خبر را تنها به عنوان یک شایعه پذیرفت.

بازی Apex Legends هم‌اکنون به صورت رایگان برروی کنسول‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبع Eurogamer
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

8 − 5 =