Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

حالت Bloody Palace دویل می کرای ۵ ماه آینده عرضه می‌شود

0

دویل می کرای 5 تا چند هفته دیگر، مود معروف این سری یعنی Bloody Palace را دریافت خواهد کرد. کپکام تایید کرد که در آپدیتی در تاریخ ۱۱ فروردین این مود را به بازی اضافه خواهد کرد. با ادامه این خبر همراه گیم‌نیوز باشید.

این مود که برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی در تاریخ ۱۱ فروردین عرضه می‌شود، عضو جدانشدنی سری است و در تمام نسخه‌های آن وجود داشته است. این مود بازیکنان را مقابل موج‌های دشمنان و باس‌‌های بازی در حالی قرار می‌دهد که فاکتور زمان در آن نقش اساسی دارد. در این مود می‌توانید در قالب یکی از سه شخصیت اصلی بازی یعنی دانته، نرو یا وی قرار بگیرید. در ادامه چند تصویر از این مود را مشاهده می‌کنید.

از انتشار دویل می کرای ۵ چند هفته‌ای می‌گذرد و این بازی برای کپکام هم از نظر منتقدان و هم از نظر فروش تا حد زیادی موفق بوده است. بازی در هفته اول در رتبه نخست پرفروش‌ترین بازی‌های هفته بریتانیا قرار گرفت و نقدهای مثبتی نیز دریافت کرد.

بازی هم‌اکنون برای پلیی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی در دسترس است.

 

منبع GameSpot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

دو − یک =