Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

اپیک گیمز: فروشگاه اپیک گیمز جایی برای بازی‌های ضعیف ندارد

0

شرکت اپیک گیمز با معرفی فروشگاه خود، توجه بسیاری از بازی‌سازان را به آن جلب کرد. شاید از دلایل این موضوع، پرداخت بخش عمده از درآمد به سازندگان در مقایسه با دیگر دیگر پلتفرم‌‎ها نظیر استیم باشد. از اواخر سال گذشته و با شروع به کار فروش فروشگاه اپیک گیمز، بازی‌های انحصاری مختلفی برروی آن منتشر شده‌اند که این موضوع سبب ناراحتی کاربران پلتفرم استیم شد.

گرچه فروشگاه اپیک گیمز فاصله‌ی بسیاری تا تبدیل شدن به یک فروشگاه کامل نظیر استیم دارد ولی با این حال تیم سوئینی (Tim Sweeney)، رئیس اپیک گیمز اذعان داشت که این شرکت اجازه‌‎ی ورود بازی‌های ضعیف را به فروشگاه خود نمی‌دهد.

تیم سوئینی در مصاحبه‌ای با وب سایت PC Gamer اذعان داشت که فروشگاه اپیک گیمز جایی برای بازی‌هایی با کیفیت پایین ندارد. با این حال مشخص نیست که ملاک‌های این فروشگاه برای شناسایی یک بازی ضعیف چیست. فروشگاه اپیک گیمز از یک پروسه ارزیابی برای شناسایی کیفیت بازی‌های مختلف استفاده می‌کند. مهم نیست که با یک بازی مستقل رو به رو باشیم یا یک بازی عظیم AAA، این شرکت هر بازی را بررسی و سپس اجازه دسترسی به فروشگاه را به آن‌ها می‌دهد.

این دقیقا در نقطه‌ی مقابل سیاست‌های استیم است؛ استیم به بازی‌های مختلف اجازه می‌دهد تا با بهبود بخش‌های خود، فرصتی برای درخشیدن داشته باشند. به همین دلیل است که بسیاری از بازی‌ها در حالت دسترسی زودهنگام برروی استیم منتشر می‌شوند و در پروسه‌ای تقریبا بلند مدت، به یک بازی با کیفیت تبدیل می‌شوند.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

هشت + هفده =