Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

احتمال بازگشت شخصیت تانوس به بازی فورتنایت قوت گرفت

0

به نظر می‌رسد که شرکت اپیک گیمز (Epic Games) در حال آماده‌ شدن برای رفتن به پیشواز اکران فیلم Avengers: Endgame است چراکه بنابر اطلاعات منتشر شده، به‌زودی شاهد بازگشت شخصیت تانوس به بازی فورتنایت خواهیم بود.

سال گذشته بود که شخصیت تانوس در قالب یک حالت جدید به بازی فورتنایت اضافه شد. این حالت که تنها مدت محدودی در دسترس قرار داشت، توجه بسیاری از جامعه بازی‌بازان فورتنایت را به خود جلب کرد به طوری که از آن به عنوان یکی از محبوب‌ترین حالت‌های این بازی بتل رویال یاد می‌شود. حال به نظر می‌رسد که با توجه به نزدیک شدن به اکران Avengers: Endgame، شرکت اپیک گیمز در حال آماده شدن برای اضافه کردن این حالت به بازی است.

بنابر اطلاعات به دست آمده توسط یکی از کاربران توییتر به نام Skin-Tracker، اشاراتی به شخصیت تانوس در فایل‌های به‌روزرسانی 8.30 بازی فورتنایت شده است.  همین موضوع باعث شده تا بسیاری از طرفداران به بازگشت دوباره این حالت امیدوار شوند.

Avengers: Endgame در تاریخ جمعه 6 اردیبهشت ماه 1398 (26 آوریل 2019 میلادی) برروی پرده‌ی سینما می‌رود.

لازم به ذکر است که باید تا تایید نهایی، این خبر را تنها به عنوان یک شایعه پذیرفت.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

یک × یک =