Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

سرنوشت آتلانتیس فردا در Assassin’s Creed Odyssey مشخص می‌شود

یوبی‌سافت اعلام کرده که دومین مجموعه‌ی داستانیِ پس از عرضه‌ی بازی Assassin’s Creed Odyssey با عنوان The Fate of Atlantisرا از 23 آوریل یعنی فردا 3 اردیبهشت 98 آغاز خواهد کرد. اولین قسمت از سرنوشت آتلانتیس فردا در Assassin’s Creed Odyssey کلید خواهد خورد.

اپیزود اول که Fields of Elysium نام دارد، بازی‌کنندگان را به بهشت الیزیوم می‌برد که یک جهان بسیار زیا با رموز دهشتناک است. در این‌جا بازی‌کنندگان هم با نیروهای جدید مبارزه خواهند کرد و هم با شخصیت‌های آشنا روبرو خواهند شد و ضمن آن، سلاح‌های لجندری جدید به دست می‌آورند.

همچنین در این اپیزود برای اولین بار از طلسم‌های جدید Ability رونمایی و استفاده خواهد شد، که تغییراتی در توانایی‌هایی موجود ایجاد می‌کنند و ماهیت آن‌ها را تغییر می‌دهند تا بازی‌کنندگان بتوانند سبک بازی خود را بهبود بخشند. طلسم‌های توانایی، به سه زیرشاخه‌ی اصلی توانایی‌ها یعنی شکارچی، مبارز و قاتل تقسیم می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی درباره‌ی توانایی‌ها و مهارت‌ها در بازی به این مطلب مراجعه کنید.

اولین محتوای سریالی اضافه بر داستان بازی که پس از انتشار به آن اضافه شد، Legacy of the First Blade نام داشت و در ادامه سرنوشت آتلانتیس در دستان بازی‌کنندگان اودیسه قرار می‌گیرد. قسمت اول این مجموعه داستانی فردا عرضه خواهد شد و اپیزودهای بعدی نیز تا اواسط سال 2019 داستان بازی را به انتها خواهند رساند.

برنامه‌ی مجموعه‌های داستانی پس از عرضه‌ی بازی Assassin’s Creed Odyssey بلندپروازانه‌ترین برنامه‌ی مجموعه بازی‌های اساسینز کرید است که توسط یوبی‌سافت به اجرا درآمده.

دارندگان سیزن پس بازی می‌توانند به هر کدام از این مجموعه‌های داستانی دسترسی پیدا کنند. همچنین سیزن پس بازی شامل ریمستر بازی Assassin’s Creed III و ریمستر Assassin’s Creed Liberation می‌شود که در تاریخ 29 مارس 2019 میلادی برای پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شدند.

 

منبع allgamesdelta
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

18 + 13 =