Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

احتمال انتشار Call Of Duty: Modern Warfare 4 قوت گرفت

0

به تازگی اطلاعاتی منتشر شده است که سبب شده تا بار دیگر احتمال انتشار Call Of Duty: Modern Warfare 4 بار دیگر قوت بگیرد. در ادامه مطلب با گیم‌نیوز همراه باشید.

به گزارش گیم‌نیوز و به نقل از وب‌سایت Gamespot، اطلاعات موجود در پروفایل LinkedIn پنج نفر از توسعه‌دهندگان سابق سری بازی‌های Modern Warfare نشان می‌دهد که این افراد به استودیوی اینفینیتی وارد بازگشته‌اند. مارک گریگزبی (Mark Grigsby)، کارگردان بخش انیمیشن، الکس رویزاویس (Alex Roycewicz)، طراح بازی، جف اسمیت (Geoff Smith)، طراح بخش چندنفره، جوئل امسلی (Joel Emslie)، کارگردان بخش هنری و همچنین بنیان‌گذار استودیوی اینفینیتی وارد که پس از انتشار نسخه‌ی سوم Modern Warfare این استودیو را ترک کرده بود، بار دیگر به عنوان کارگردان بخش گیم‌پلی بازگشته است.

هر یک از این 5 نفر نقشی مهم در شکل گیری سری Call Of Duty و تبدیل شدن آن به نماد این روز‌های سبک تیراندازی اول شخص داشته‌اند. همین مورد سبب شده است تا خبر بازگشت این افراد به استودیوی اینفینیتی وارد سبب انتشار شایعاتی مبنی بر در دست توسعه بودن Call Of Duty: Modern Warfare 4 منتشر شود.

نسخه‌ی بعدی Call of Duty توسط استودیوی اینفینیتی وارد در دست توسعه قرار دارد و در طی مراسم ویژه‌ای در تاریخ یکشنبه 9 تیر ماه 1398 از آن رونمایی می‌شود.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

ده − دو =