Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

درووا اینتراکتیور به جمع استودیوهای شرکت راکستار پیوست

0

شرکت راکستار (Rockstar) با انتشار بیانیه‌ای از خریداری استودیوی هندی درووا اینتراکتیو (Dhruva Interactive) به قیمت 7.9 میلیون دلار از استاربریز (Starbreeze) خبر داد.

این قرار داد که انتظار می‌رود تا اواسط سال جاری میلادی شاهد نهایی شدن آن باشیم، 91.82 درصد از سهام استودیوی درووا اینتراکتیو را به شرکت راکستار واگذار می‌کند. این استودیو در کنار دیگر شعبه‌ی هند راکستار وظیفه‌ی کار برروی پروژه‌های حال حاضر و آینده این شرکت را برعهده خواهد داشت.

در سال 2016 بود که استاربریز با مبلغی به ارزش 8.5 میلیون دلار استودیوی درووا اینتراکتیو را خریداری کرد. از جمله مهم‌ترین کارهای این استودیو پیش از پیوستن به استاربریز می‌توان به مشارکت در ساخت بازی‌هایی نظیر Halo 5 ،Forza Horizon 3 ،Quantum Break و Sea of Thieves اشاره کرد. همچنین درووا اینتراکتیو سابقه‌ی کار برروی Payday 2 را در کارنامه‌ی خود دارد.

استاربریز ، مالک سابق درووا اینتراکتیو در حال دسته و پنجه نرم کردن با مشکلات مالی بسیاری است. احتمالا همین موضوع سبب شده است تا این ناشر دست به فروش بخش بزرگی از سهام تیم با استعداد درووا اینتراکتیو بزند.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

5 × دو =