Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

فروش بازی ماینکرفت از مرز ۱۷۶ میلیون نسخه عبور کرد

0

تقریبا ده سالی از انتشار ماینکرفت می‌گذرد و بنابر گزارشات منتشر شده این بازی به قدرت به مسیر خود ادامه می‌دهد به طوری که فروش بازی از مرز 176 میلیون نسخه عبور کرده است.

به تازگی مایکروسافت (Microsoft) گزارش جدیدی از عملکرد بازی ماینکرفت منتشر کرده است. بنابر گفته‌ی این شرکت، بازی ماینکرفت موفق شده است تا بیش از 176 میلیون نسخه برروی تمام پلتفرم‌ها فروش داشته باشد.

در سال 2014 بود که فروش نسخه‌ی کنسولی ماینکرفت از رایانه‌های شخصی پیشی گرفت و تنها پس از یک سال فروش نسخه‌ی تلفن‌های هوشمند به 30 میلیون نسخه رسید.

اوایل همین هفته بود که شرکت مایکروسافت از نسخه‌ی واقعیت افزوده‌ی بازی میانکرفت با نام Minecraft Earth برای تلفن‌های هشومند رونمایی کرد. این این یک بازی رایگان است که شما باید در گشت و گذار در محله‌ی خود به دنبال تجهیزات منحصر به فردی برای ساخت و ساز بگردید.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

20 − 19 =