Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: Conan Chop Chop یک بازی واقعی است!

در اولین روز ماه آوریل، شرکت Funcom بازی Conan Chop Chop را معرفی کرد؛ یک بازی هک اند اسلش و روگ‌لایک با حضور Conan این‌بار به صورت کارتونی. با توجه به تاریخ اعلام ساخت این بازی عده‌‌ای این معرفی را دروغ اول آوریل پنداشتند. اما اکنون Funcom اعلام کرده که Conan Chop Chop یک بازی واقعی‌ست و در ماه سپتامبر منتشر خواهدشد.

طبق گفته ناشر می‌توانید بازی را صورت کو-آپ چهار نفره و در نقش Conan، Pallantides، Valeria و Beli تجربه کنید و در دنیای Hyboria که به صورت تصادفی ساخته و پرداخته می‌شود به گشت‌وگذار بپردازید.

این‌که در نهایت مرگ منتظر شماست اجتناب‌ناپذیر است اما هر چه که در بازی پیش روید اسلحه‌های جدیدی برای شما قابل استفاده شده و به گفته ناشر هر اسلحه می‌تواند کاربردی در حد جارو تا یک اسلحه سرسخت داشته باشد. هم‌چنین حرکت‌ها و کمبوهای جدیدی در بازی وجود دارد که به مرور آن‌ها را یاد می‌گیرید. کاراکترهای غیرقابل بازی با خطوط داستانی جذاب و باس فایت های متنوعی در راه رسیدن به باس نهایی یعنی Thoth-Amon پیش روی شما قرار دارد.

Conan Chop Chop برای کامپیوترهای شخصی و کنسول‌ها در تاریخ 3 سپتامبر یعنی 12 شهریور عرضه می‌شود. در ادامه می‌توانید سی دقیقه گیم‌پلی بازی را ببینید:

 

تریلر بازی در کنفرانس PC Gaming Show و نیم ساعت از گیم‌پلی آن را در گیم نیوز مشاهده کنید.

منبع pcgamer
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

سه × دو =