Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تریلرهای فصل دوم Apex Legends خبر از تغییرات بزرگ در نقشه‌ی بازی می‌دهند

همانطور که انتظار می‌رفت فصل دوم بازی Apex Legends قرار است تغییرات گسترده‌ای با خود به نقشه بازی بیاورد. در اواخر فصل اول بازی سازندگان در حال آزمایش ترفند‌هایی در نقشه بازی بودند. در نقطه اوج ماجرا برج‌های ریپولسر خاموش و روشن می‌شدند که باعث می‌شد، حیوانات و پرندگان اطراف نقشه بتوانند وارد نقشه شوند. حالا همان‌طور که تریلرهای فصل دوم Apex Legends نشان می‌دهند، به نظر می‌رسد تغییرات خیلی فراتر از چیزی که دیده‌ایم باشد.

تریلرهای فصل دوم Apex Legends به صورت رسمی منتشر شده و از سورپرایز این استودیو رونمایی می‌کند. در بخش اول تمرکز بر روی داستان است و قهرمانی معرفی نشده به نام کریپتو است. یک انفجار الکترومغناطیسی در نقشه بازی که احتمالا توسط کریپتو است باعث نابودی سیستم دفاعی می‌شود و در نتیجه لویاتان‌ها که قبلا در آب‌های اطراف می‌دیدیم وارد نقشه شده‌اند و موجودات پرنده که در اواخر فصل یک گاها دیده می‌شدند با تمام قوا برگشته‌اند.

بخشی از نقشه بازی به علت ورود حیات وحش از بین رفته و بخشی دیگر به علت خرابکاری کریپتو که بدین معنا خواهد بود که قسمت‌های جدیدی در نقشه خواهیم دید. در اوایل این هفته لپ تاپ کریپتو بارها توسط بازیکنان در اطراف نقشه دیده می‌شد و به نظر قهرمان بعد از واتسون او خواهد بود.

تریلر گیم پلی به ما لباس‌ها و ایموت‌های جدید این فصل را معرفی می‌کند. هر دو تریلر را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید.

 

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

هفده − 16 =