Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

معرفی بازی موبایل: Zombie Highway قدیمی اما سرگرم‌کننده

بازی Zombie Highway توسط استودیوی آمریکایی Auxbrain ابتدا در آگست 2010 برای iOS و پس از 5 سال در 28 فوریه 2015 برای سیستم‌عامل اندروید منتشر شد. پس‌از موفقیت‌هایی که بازی در iOS کسب کرد قسمت دوم این بازی نیز در سپتامبر 2014 منتشر شد. برای معرفی بازی در ادامه با گیم‌نیوز همراه باشید.

جاده پر از زامبی‌هایی شده که درصدد هستند به ماشین شما بچسبند، آن را واژگون کنند و در نهایت با خوردن شما دلی از عزا درآورند. بنابراین باید هرچه سریع‌تر از دستشان فرار کنید. اما ماجرا به این سادگی نیست؛ در مسیر ماشین‌های از کار افتاده زیادی قرار دارند که اگر با آن‌ها تصادف کنید کارتان تمام است. پس از بین این ماشین‌ها ویراژ دهید و اگر در حین مسیر زامبی‌ها موفق شدند به ماشین شما وصل شوند هرچه زودتر از شر آن‌ها خلاص شوید.

می‌توانید از اسلحه‌هایی که در اختیار شما قرار داده شده استفاده کنید یا با کوبیدن آن‌ها به ماشین‌های رهاشده گلوله‌های ارزشمند خود را برای زامبی‌های سرسخت‌تر حفظ کنید؛ چرا که زامبی‌ها نیز انواع مختلفی دارند و هرچه بیش‌تر پیش روید با زامبی‌های سرسخت‌تر و خطرناک‌تری روبه‌رو خواهیدشد.

بازی چند بخش متفاوت را برای کاربر قرار داده‌است؛ در بخش کلاسیک با مسیری بیابانی مواجه می‌شوید و می‌توانید از اسلحه‌ برای از بین بردن زامبی‌ها استفاده کنید. در یکی از بخش‌های بازی نمی‌توانید از اسلحه استفاده کنید و این تجربه بازی را برای کاربر متفاوت و هیجان‌انگیزتر می‌کند. در بخش‌های دیگر مسیر تغییر می‌کند و دید شما به مسیر پیش رو کمتر می‌شود.

ماشین‌های متنوعی برای راندن در اختیار شما قرار گرفته که البته در ابتدا در دسترس نیستند و با انجام مأموریت‌هایی نظیر طی مسافتی مشخص یا دست‌یابی به رکورد تعیین شده در اختیار شما قرار می‌گیرند.

در بخش‌هایی که استفاده از اسلحه مجاز است می‌توانید از سه اسلحه استفاده کنید. سازندگان بازی در این قسمت به خوبی عمل کرده‌اند و اسلحه‌های متنوعی از SMG گرفته تا Machine Gun در فهرست سلاح‌های بازی گنجانده شده که شرط دسترسی به آن‌ها نیز انجام مأموریت‌های مختلفی از جمله کشتن تعداد مشخصی زامبی است.

Zombie Highway را از کافه بازار دانلود و تجربه کنید.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

یک + 5 =