همهی برندگان گلدن گلوب ۲۰۱۵ + تصاویر
گیمنیوز همزمان با برگزاری مراسم گزارش متنی آن را در اختیار شما گذاشت. بامداد امروز دوشنبه 22 دی ماه مراسم گلدن گلوب 2015 برگزار شد و برندگان مشخص شدند. شما حتما قبلا در گیمنیوز لیست نامزدهای دریافت جوایز و نیز پیشبینیهای برندگان را خواندهاید. اکنون لیست کامل برندگان در همهی رشتهها همراه با تصاویری از مراسم دیشب را برای شما آماده کردهایم که در ادامه مشاهده میکنید:
بهترین کارگردان
«ریچارد لینکلیتر» برای فیلم «پسربچگی» برندهی این جایزه شد
Winner: Richard Linklater, Boyhood
Wes Anderson, The Grand Budapest Hotel
Ava Duvernay, Selma
Alejandro González Iñárritu
David Fincher, Gone Girl
بهترین فیلم درام
فیلمی که بهترین کارگردانی را داشت برنده شد! کاملا مطابق انتظارات.
Winner: Boyhood
Foxcatcher
The Imitation Game
Selma
The Theory of Everything
بهترین بازیگر نقش اصلی زن در فیلم درام
Winner: Julianne Moore, Still Alice
Felicity Jones, The Theory of Everything
Julianne Moore, Still Alice
Rosamund Pike, Gone Girl
Reese Witherspoon, Wild
بهترین بازیگر نقش اصلی مرد در فیلم درام
بازیگر جوان و آینده دار فیلم «تئوری همه چیز» برای بازی در نقش «استیون هاوکینگ»
Winner: Eddie Redmayne, The Theory of Everything
Steve Carell, Foxcatcher
Benedict Cumberbatch, The Imitation Game
Jake Gyllenhaal, Nightcrawler
David Oyelowo, Selma
بهترین فیلم کمدی یا موزیکال
Winner: The Grand Budapest Hotel
Birdman
Into the Woods
Pride
St Vincent
بهترین بازیگر مرد نقش اصلی در فیلم کمدی یا موزیکال
Winner: Michael Keaton, Birdman
Ralph Fiennes, The Grand Budapest Hotel
Bill Murray, St. Vincent
Joaquin Phoenix, Inherent Vice
Christoph Waltz, Big Eyes
بهترین بازیگر زن در سریال تلویزیونی
Ruth Wilson, The Affair
Claire Danes, Homeland
Viola Davis, How to Get Away With Murder
Julianna Margulies, The Good Wife
Robin Wright, House Of Cards
بهترین بازیگر زن در مینی سریال یا فیلم تلویزیونی
Winner: Maggie Gyllenhaal, The Honorable Woman
Jessica Lange, American Horror Story: Freak Show
Frances McDormand, Olive Kitteridge
Frances O’Connor, The Missing
Allison Tolman, Fargo
بهترین بازیگر زن نقش مکمل در فیلم درام
Winner: Patricia Arquette, Boyhood
Jessica Chastain, A Most Violent Year
Keira Knightley, The Imitation Game
Emma Stone, Birdman
Meryl Streep, Into the Woods
بهترین درام تلویزیونی
Winner: The Affair
Downton Abbey
Games of Thrones
The Good Wife
House of Cards
بهترین بازیگر مرد در سریال کمدی
Winner: Jeffrey Tambor, Transparent
Louis CK, Louie
Don Cheadle, House of Lies
Ricky Gervais, Derek
William H Macy, Shameless
بهترین بازیگر مرد در سریال درام
«کوین اسپیسی» لعنتیِ دوست داشتنی، بعد از هشت بار نامزدی دریافت جایزه بالاخره آن را برد. وی بعد از دریافت جایزه خود گفت: “باورم نمیشود برنده شده باشم، لعنتی!”
Winner: Kevin Spacey, House of Cards
Clive Owen, The Knick
Liev Schrieber, Ray Donovan
James Spader, The Blacklist
Dominic West, The Affair
بهترین فیلمنامه
Winner: Alejandro González Iñárritu, Nicolás Giacobone, Alexander Dinelaris, and Armando Bo, Birdman
Wes Anderson, The Grand Budapest Hotel
Gillian Flynn, Gone Girl
Richard Linklater, Boyhood
Graham Moore, The Imitation Game
بهترین فیلم انیمیشنی
بر خلاف انتظارات، «فیلم لگویی» برنده نشد و جایزه به «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم 2» رسید.
Winner: How to Train Your Dragon 2
Big Hero Six
The Book of Life
Boxtrolls
The Lego Movie
بهترین بازیگر مرد نقش مکمل تلویزیونی
Winner: Matt Bomer, The Normal Heart
Alan Cumming, The Good Wife
Colin Hanks, Fargo
Bill Murray, Olive Kitteridge
Jon Voight, Ray Donovan
بهترین بازیگر نقش اصلی زن در فیلم کمدی یا موزیکال
و این «امی آدامز» است که برای دومین بار متوالی این جایزه را از آن خود میکند. خانم آدامز سال گذشته همین جایزه را برای فیلم «کلاهبرداری امریکایی» اثر «دیوید او راسل» برده بود امسال جایزهاش را برای فیلم «چشمان بزرگ» ساختهی «تیم برتون» بزرگ کسب کرد.
Winner: Amy Adams, Big Eyes
Emily Blunt, Into the Woods
Helen Mirren, The Hundred-Foot Journey
Julianne Moore, Map to the Stars
Quvenzhané Wallis, Annie
بهترین آهنگ اورژینال
Winner: Glory, John Legend and Common (Selma)
Big Eyes, Lana del Rey (Big Eyes)
Mercy Is, Patti Smith and Lenny Kaye (Noah)
Opportunity, Greg Kurstin, Sia Furler, and Will Gluck (Annie)
Yellow Flicker Beat, Lorde (The Hunger Games: Mockingjay — Part 1)
بهترین موسیقی متن
Winner: Jóhann Jóhannsson, The Theory of Everything
Alexandre Desplat, The Imitation Game
Trent Reznor and Atticus Ross, Gone Girl
Antonio Sanchez, Birdman
Hans Zimmer, Interstellar
بهترین کمدی تلویزیونی
Winner: Transparent
Girls
Jane the Virgin
Orange is the New Black
Silicon Valley
بهترین بازیگر زن در سریال کمدی
Winner: Gina Rodriguez, Jane the Virgin
Lena Dunham, Girls
Edie Falco, Nurse Jackie
Julia Louis-Dreyfus, Veep
Taylor Schilling, Orange Is the New Black
بهترین مینی سریال یا فیلم تلویزیونی
همانطور که انتظار میرفت سریال فوقالعادهی «فارگو» برندهی این جایزه شد.
Winner: Fargo
The Missing
The Normal Heart
Olive Kitteridge
True Detective
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد
Winner: JK Simmons, Whiplash
Robert Duvall, The Judge
Ethan Hawke, Boyhood
Edward Norton, Birdman
Mark Ruffalo, Foxcatcher
بهترین بازیگر نقش مکمل زن در مینی سریال یا فیلم تلویزیونی
Winner: Joanne Froggatt, Downton Abbey
Uzo Aduba, Orange Is the New Black
Kathy Bates, American Horror Story: Freak Show
Allison Janney, Mom
Michelle Monaghan, True Detective
تصاویر دیگری از برندگان این جوایز را میبینید: