Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

۱۴۹ اثر به پنجمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران راه یافت

0

پس از پایان مهلت ارسال اثر به پنجمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای و دسته‌بندی آثار، این دوره از جشنواره با 149 اثر ثبت شده وارد مرحله داوری شد.

به گزارش دبیرخانه پنجمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، 149 اثر در سایت جشنواره به ثبت رسیدند که شامل 129 بازی رایانه‌ای و 20 بازی‌نامه[ می‎شود. از بین بازی‌های ارسال شده، 93 بازی به داوری نهایی راه یافته‌اند.

بر اساس فراخوان جشنواره، آثار بر اساس هشت ژانر استاندارد، دسته‌بندی و داوری می‌شوند. امسال با توجه به عدم ارسال بازی در سبک نقش‌آفرینی، بازی‌ها در هفت ژانر دسته‌بندی شده‌اند که عبارت اند از: 15 بازی اکشن، 6 بازی اکشن ماجرایی، 6 بازی ماجرایی، 2 بازی سکوبازی، 10 بازی ورزشی، 48 بازی ساده یا کژوال و 6 بازی مدیریتی.

پنجمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران مهم‌ترین رویداد فرهنگی در عرصه بازی‌های رایانه‌ای کشور است که آیین اختتامیه آن 4 شهریور ماه در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود و طی آن بهترین بازی ایران انتخاب خواهد شد.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.