با اینکه قسمت جدید «ندای وظیفه» سه ماه دیگر عرضه خواهد شد قسمت قبلی هنوز کارش تمام نشده است. بسته الحاقی قابل دانلود رکنینگ برای «ندای وظیفه: جنگ‌های پیشرفته» با چهار نقشه جدید و پایان کار زامبی اکزوی بازی در راه است.

اگر دوست دارید با نقشه‌های جدید آشنا شوید، ما برای شما توضیح مختصری از آن‌ها آماده کرده‌ایم:

اورلود: می‌توانید از منظره جدید بغداد لذت ببرید. این نقشه که در باغی با فواره‌ها و چراغ‌ها تزئینی ساخته شده است با طبقه‌های محتلف، تجربه نبرد از فاصله دور و متوسط را به شما می‌دهد. به‌علاوه، اگر به چراغ‌ها شلیک کنید دشمنان را با انفجاری مهیب راهی خانه خواهید کرد.

کورانتین: پس از شیوع یک مرضی کشنده، این جزیره قرنطینه شده است. با اندازه متوسط این نقشه و مناطق باز آن به شما اجازه اجرای تاکتیک‌های نظامی مختلفی می‌دهد. و هرگاه در تنگنا قرار گرفتید می‌توانید از بمباران کشتی که نزدیک ساحل لنگر انداخته کمک بگیرید.

فرکچر: اسرار مخفی شده در این سایت تحقیقاتی قطبی راکشف کنید. در اینجا شما می‌توانید پشت توربین‌ها ووسایل بزرگ دیگر پناه بگیرید. مراقب باشید که پوسته این یخچال ششکاف بر ندارد و گرنه به ناکجاآباد سقوط خواهید کرد.

سوارم: بازسازی سئول در حال انجام است در کوچه‌های تنگ می‌توانید پشت ماشین‌ها و وسایل دیگر پناه بگیرید. با مخفی شدن در مغازه‌ها و دور زدن دشمنان به آن‌ها یک درس حسابی بدهید.

این بسته در چهارم ماه آگوست برای ایکس‌باکس وان و 360 و چند هقته بعد برای پی‌سی عرضه خواهدش شد.

PCgamer

پاسخ دادن

Please enter your comment!
نام