بلیزارد در هنگام برگزاری کنفرانس رسانه‌ای‌اش در گیمزکام از یک مپ جدید برای Heroes of the Storm به نام Infernal Shrines رونمایی کرد.

همان‌طوری که از نام مپ میتوان حدس زد، Infernal Shrines شامل سه معبد است که اسکلت‌هایی را احضار می‌کند. اولین تیمی که 30 عدد از این اسکلت‌ها را شکست دهد می‌تواند از منفعت یک کاراکتر احضار شده به نام Punisher استفاده کند. Punisher چند حرکت در آستین خود دارد و قابلیت گیج کردن نیروهای دشمن و سپس تحت کنترل در آوردن آن‌ها را خواهد داشت.

درزمینهٔ کاراکترهای قابل بازی از یک کاراکتر جدید به نام Rexxar رونمایی شد، او از شکارچی‌های Warcraft است جزو مبارزان دورزن است و قابلیت احضار یک هیولا را نیز دارد، حیوان دست‌آموز او Misha نیازی به خریداری شدن ندارد و به هر کسی که نزدیک شود حمله می‌کند.

قابلیت‌های Rexxar شامل Spirit Swoop که یک شاهین را به قلب خطوط دشمن شلیک می‌کند، قابلیت حمله برق‌آسا Misha که دشمنان را گیج می‌کند، و قابلیت بهبود که دوست قابل‌اعتماد Rexxar را زنده نگاه می‌دارد.

اولین قدرت ویژه Rexxar که Unleash the Boars نام گرفته است نیز مجموعه‌ای از هیولاها را آزاد می‌کند و باعث کند و نمایان شدن نیروهای دشمن برای هم‌تیمی‌ها می‌شود، دومین قدرت که Bestial Wrath نام دارد باعث افزایش قابل‌ملاحظه شدت صدمه زدن Misha می‌شود.

  Eurogamer

بدون نظر

دیدگاه خود را بنویسید