Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

«چکش من کجاست؟» یک بازی درباره تخریب کردن

0

برای هر کدام از ما پیش آمده که در طول روز از دست چیزی، کسی و یا اتفاقی عصبانی شویم؛ آن قدر عصبانی که می‌خواهیم برای آرام کردن خودمان این عصبانیت را روی محیط اطراف خالی کنیم. یا یقه کسی را بگیریم و تا آن جا که می‌خورد، او را بزنیم؛ یا اینکه یک گلدانی، بشقابی، آینه‌ای یا صندلی‌ای را برداریم و محکم به دیوار بکوبیم. قدرت خشم و عصبانیت آن‌قدر زیاد است که اگر آن را داخل خودمان نگه داریم شاید بترکیم! بنابراین باید آن را روی چیز دیگری خالی کنیم!

ایده‌ی بازی «چکش من کجاست؟» دقیقا همین چیزی است که گفته شد! یک بازی رایگان و اول شخص که در آن یک چکش به دست دارید و آزادید تا جایی که می‌توانید عصبانیت‌تان را با خرد کردن اجسام خالی کنید.

این بازی که در طی مسابقات Indies vs PewDiePie ساخته شده، به صورت رایگان در سایت استودیوی سازنده بازی موجود است و شما می‌توانید از طریق این صفحه آن را دانلود کنید.

[su_button url=”http://www.pcgamer.com/where-is-my-hammer-is-a-free-game-about-destruction/” target=”blank” background=”#ff2333″ color=”#ffffff”]PC Gamer[/su_button]

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.