Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

به‌روزرسانی جدید «پوکِمون گو» و تلاش این بازی برای جذب دوباره مخاطبین

0

تبِ فراگیرِ بازی پوکمون گو کم‌تر از آن‌چه انتظار می‌رفت ادامه داد و این بازی، که در زندگی روزمره‌ی عده‌ی زیادی وارد شده بود، بعد از یک ماه و چند روز، از سر زبان‌ها افتاد و جذابیت خود را از دست داد.

این بازی که البته عواید زیادی برای شرکت سازنده و صاحب برند هم داشت، هنوز به حیات خود ادامه می‌دهد و با وجود کاهش تعداد افراد بازی‌کننده همچنان طرفداران زیادی دارد. سازندگان هم با اطلاع از این مسئله، در به‌روزرسانی‌هایی که برای بازی منتشر می‌کنند به دنبال افزایش جذابیت و در نتیجه افزایش مخاطبین بازی هستند. در آخرین به‌روزرسانی، شما می‌توانید «بادی پوکمون» خود را انتخاب کنید و او را در کنار تصویر پروفایل خود قرار دهید و بدین ترتیب دنیا را با پوکمون محبوب‌تان بگردید. این‌طوری شما از جایزه‌های ویژه‌ای که او به‌تان می‌دهد برخوردار خواهید شد و پیشروی در بازی تسریع می‌شود.

پیش از این قابلیت ” Pokémon Appraisal” به بازی اضافه شده بود که به شما کمک می‌کرد تا بفهمید کدام پوکمون بیشترین امتیاز و قدرت مبارزه را دارد.

سازندگان وعده داده‌اند که قابلیت‌های جدید بیشتری برای بازی در پاییز امسال عرضه می‌کنند.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.