Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کری فیشر در Star Wars: Episode 9 حضور خواهد داشت

0

بعد از فوت بازیگر محبوب مجموعه‌ی استاروارز «کری فیشر» (Carrie Fisher) در ماه دسامبر سال گذشته، رییس مجوعه‌ی لوکاس‌فیلمز «کتلین کندی» و کارگردان Star Wars: Episode 9 اعلام کردند که باید برای ادامه‌ی این مجموعه به رایزنی بپردازند. حالا، برادر فیشر، «تاد» اعلام کرده است که این بازیگر فقید در Star Wars: Episode 9 که در سال 2019 منتشر می‌شود حضور خواهد داشت.

تاد و دختر فیشر ««بیلی لورد» موافقت خود را برای استفاده‌ی دیزنی از ویدئوهای اخیر کری فیشر در Star Wars: Episode 9 اعلام کرده و چراغ سبز نشان دادند. تاد فیشر در گفتگویی با نیویورک‌دیلی‌نیوز گفت: “هر دوی ما این را گفتیم که ‘بله! شما چطور می‌توانید او را از این مجموعه خارج کنید؟’ و جواب این بود که نمی‌توانید.”

وی ادامه داد: “او به اندازه‌ی هر چیز دیگری بخشی از این مجموعه است و من فکر می‌کنم که حضور او الان از قبل قدرتمندتر هم هست […] و من فکر می‌کنم که این میراث باید ادامه پیدا کند.”

البته کری فیشر در نقش پرنسس لیا در Star Wars: The Last Jedi حضور خواهد داشت. فیلم‌برداری این فیلم پیش از مرگ این بازیگر به اتمام رسیده بود. البته ظاهرا در اپیزود 9 نقش پرنسس لیا پررنگ‌تر از این فیلم است. از چند و چون این اتفاق هنوز چیزی نمی‌دانیم.

در ماه ژانویه‌ی امسال، لوکاس‌فیلمز در بیانیه‌ای با اشاره به مرگ این بازیگر اعلام کرد که “برنامه‌ای برای بازسازی دیجیتالی بازی کری فیشر در نقش پرنسس لیا نداریم.” تا حالا با موافقت برادر و دختر این بازیگر فقید، حضور او در قسمت بعدی استاروارز مسجل شود.

“کری فیشر، عضوی از خانواده‌ی لوکاس‌فیلمز بود، هست و همیشه خواهد بود. او پرنسس ما بود و فرمانده‌ی ما و مهم‌تر از همه دوست ما. ما هنوز از فقدان او رنج می‌کشیم. یاد و خاطره‌ی او به عنوان پرنسس لیا را همواره گرامی می‌داریم و برای قدردانی از آن‌چه او به استاروارز بخشید لحظه‌ای از پا نخواهیم نشست.”

 

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.