Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شایعه: نام و جزئیات «فرقه اساسین» بعدی مشخص شد!

0

بنا به اطلاعات جدیدی که از قسمت بعدی بازی «فرقه اساسین» (Assassin’s Creed) به دست آمده است، این بازی یوبی‌سافت قرار است به ریشه‌ها برگردد.

این‌طور که منابع پیش از این خبر داده بودند و بنابر گزارش کوتاکو، نام قسمت بعدی از این بازی، Empire بود، و بازی در «مصر» جریان داشت. حالا بعد از مدتی، منابع مطلع خبرهای جدیدی از این بازی آورده‌اند. ظاهرا قرار است این عنوان با نام “Origins” منتشر شود و احتمالا در جریان E3 سال 2017 (خرداد امسال) رونمایی خواهد شد.

این منابع خبر می‌دهند که Origins یک بازی جهانِ باز (Open World) بزرگ است که در مصر باستان رخ می‌دهد.داستان حول محور شخصیت‌های ریشه‌ای فرقه‌ی قاتلین است و دو شخصیت اصلی را در بر خواهد داشت. یک مرد و یک زن.

ساختار بازی قرار است کم‌تر خطی باشد و سیستم ارتقای شخصیت‌ در بازی اتکای کم‌تری به داستان خواهد داشت. یکی از اعضای تیم ساخت بازی که این اطلاعات را منتشر کرده این بازی را بارها با «اسکایریم» شرکت بتسدا مقایسه می‌کند. ظاهرا بازخوردهای داخل استودیوی بازی‌سازی نسبت به این بازی تا کنون بسیار مثبت بوده است.

همچنین این بازی قرار است آزادی عمل بیشتری را در اختیار بازی‌کننده قرار دهد. در این قسمت از بازی، تاکید بیشتری بر روی جستجو و کاوش وجود دارد. یکی از منابع آگاه گفته است که این وسیع‌ترین بازی مجموعه است که تا کنون این شرکت خلق کرده و در مقیاس “عظیم” قرار می‌گیرد. می‌گویند این بازی “حداقل” چند سال است که در دست ساخت قرار دارد.

ظاهرا فقط قرار نیست که این بازی فقط در مصر جریان داشته باشد و بازی‌کنندگان می‌توانند حتا به مناطقی به دوری «یونان» هم سفر کنند. در این بازی قرار است کشتی‌ها و قایق‌ها برگردند و بازی‌کنندگان می‌توانند در مدیترانه دریانوردی کنند. طبیعتا «نبردهای دریایی» در بازی گنجانده خواهند شد.

یکی دیگر از منابع متصل به یوبی‌سافت تیزری که از این بازی دیده بوده است را برای خبرنگاران شرح داده که ظاهرا با نشان دادن چند مکان مهم در مصر آغاز می‌شود و بعد به زمان‌ها و مکان‌های مختلفی در تاریخ می‌رود که شامل یک کشور آسیایی و فرانسه در جنگ جهانی دوم و یک نما از تاسیسات مدرن آبسترگو در روزگار حاضر بوده است. مشخص نیست که این تیزر که تلفیقی از سی‌جی‌آی و گیم‌پلی بازی است به همه نشان داده خواهد شد یا خیر.

احتمال عرضه‌ی این بازی تحت عنوان Assassin’s Creed Origins در پاییز امسال وجود دارد.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.