Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تاریخ عرضه‌ی Assassin’s Creed: Origins در کنفرانس E3 مایکروسافت تایید شد

0

در کنفرانس مطبوعاتی شرکت مایکروسافت در جریان E3 2017 بالاخره تایید شد که «فرقه اساسین» بعدی در مصر باستان اتفاق می‌افتد و تقریبا همه‌ی شایعات پیرامون این بازی تایید شدند. این بازی به ریشه‌های انجمن برادری می‌پردازد و همان‌طور که قبلا اعلام شده بود Assassin’s Creed: Origins نام خواهد داشت.

شخصیت اصلی این بازی Bayek نام دارد. در این بازی از المان‌های نقش آفرینی بیشتری استفاده شده است و یوبی‌سافت سعی داشته تا گیم‌پلی بازی را بیش از هر چیز دستخوش تغییر کند. گیم‌پلی بازی به صورتی مبسوط به نمایش درآمد و شخصیت اصلی را در حالی نشان داد که به زادگاه خود بازگشته است.

در این بازی شخصیت اصلی می‌تواند عقاب خود را به هوا فرستاده و موقعیت‌های مختلفی را در نقشه رویت کند! همچنان حرکات پارکور در بازی نقش مهمی ایفا می‌کنند. در این بازی هم مثل گذشته سیستم کسب امتیاز تجربه و خرج کردن آن برای به دست آوردن سلاح‌ها و ادوات بهتر و نیز دسترسی به آپدیت‌ها وجود دارد و البته بهبود یافته است. همان‌طور که در نمایش بازی دیدید شنا کردن زیر آب و چند نوع حیوان وحشی در بازی وجود دارند و یک میدان نبرد گلادیاتورها.

این بازی قرار است 27 اکتبر (5 آبان) امسال عرضه شود.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.